Fórum Břitva CZ

Fórum pro muže oddané tradici mokrého holení
Právě je 24 úno 2018, 17:08

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Odeslat nové téma  Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ 17 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ohlasy
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2016, 07:58 

Včera jsem vykonal začátečnické holení břitvou, která mi dorazila nabroušená od Zipína. Zvládl jsem to i bez doholování strojkem, takže spokojenost. Hladkost oholení na dětskou prdelku jsem dosáhl jen místy, ale to připisuji rukám, ne břitvě. Díky za nabroušení.

PříspěvekNapsal: 25 zář 2016, 20:22 

Děkuji za perfektní nabroušení mojí břitvy.
Opravdu skvělá práce.

PříspěvekNapsal: 24 bře 2017, 10:45 

Někdy trochu delší dodání než je slíbeno, ale břitva je vždy dokonale nabroušená.

PříspěvekNapsal: 07 pro 2017, 19:49 

Taky si dovolím přidat ohlas na služby nabízené Zipínem.

Oslovil jsem ho s žádostí o nabroušení začátkem tohoto kalendářního roku - přesně 29. ledna. Odpovědí bylo, že mám posečkat měsíc do vyřešení nějakých osobních záležitostí. Za měsíc jsem tedy znovu oslovil Zipína, no a poté znovu a znovu v měsíčních intervalech.

V SRPNU mi bylo potvrzeno, že břitvu skutečně můžu zaslat, adresa mi pak byla sdělena až na základě dalšího vyzvání a břitva a břitva byla odeslána. V předchozí komunikaci bylo zmiňováno, že nabroušení cca do měsíce....

Za měsíc od odeslání jsem tedy oslovil Zipína s dotazem na stav řešení, bylo to vlastně po více než měsíci - čekal jsem, že břitva třeba dorazí poštou na dobírku... Tenkrát tuším nezodpovězeno. Další dotaz koncem října, další začátkem listopadu. Dozvěděl jsem se, že břitva je rozpracovaná a uhradit můžu po dokončení převodem. V polovině listopadu další dotaz - nezodpovězen, koncem listopadu další - znovu bez reakce.

Mrzí mne, že jsem nevyužil služeb někoho jiného, kdo férově informuje o délce doby realizace. K Vánocům si asi pořídím nějako ve stavu "shave ready", nejsem zas tak mladý abych si mohl dovolit čekat na někoho až se uráčí realizovat práci, za kterou mu jsem ochoten zaplatit. Nebaví mě ani oslovování za účelem zjištění skutečného stavu řešení ani nekomunikace ze strany nabízejícího.

PříspěvekNapsal: 21 pro 2017, 08:49 

to kolega Bayes:
Koukám že ti nikdo neodpověděl, tak se pokusím já sám.
Chápu tvoji situaci, kdy je člověk natěšený, ale kazí mu to jediná mala chybka - finiš broušení.
Na koho se obrátit, kdo to udělá a kdy se vlastně poprvé oholím?
Přečti si příspěvky třeba u PetraS, který v posledním odkaze svého vlákna píše, že objednávky renovací a broušení břitev jemu zaslaných v roce 2014 jdou do finiše a na začátku příštího roku se vrátí k adresátům ;)
To je co ? , člověk si myslí že pošle břitvu k nabroušení a do 30 dnů se mu vrátí, jako by to bylo na eshopu.
Stačí se podívat na youbetoube jak taková renovace a broušení probíhá, když člověk nechodí do práce a nemá svůj vlastní život a může se x hodin věnovat jenom břitvičkám.

O náročnosti tady už byly napsána celá vlákna, aby člověk který si je pročte pochopil, že slibem neublížíš, ale manželka ti ublížit může, když tento víkend nepojedeme k mamince , ale bude se brousit. :P
Do toho ještě život sám, šéf v práci, nějaké ty přesčasy a zdravotní problémy - a lhůty, sliby a pod. jdou totálně do háje.

Možná, že by bylo nejlepší se " obyčejné broušení" naučit sám a spoléhat na jiné jenom při renovacích.
V opačném případě je potřeba se obrnit trpělivostí, nebo si zajet na příští sraz břitevníků a tam se to všechno naučit za asistence nejpovolanějších.

PříspěvekNapsal: 28 pro 2017, 16:07 

vousáč: Je úžasné jakým způsobem omlouváš nesolidnost jednání někoho, kdo komerčním způsobem nabízí svoje služby a zákazníkům slibuje realizaci i v naprosto nereálných termínech, neodpovídá na dotazy na stav věci a je naprosto imunní vůči soukromým zprávám zasílaným prostřednictvím fora...

Pokud mám manželku, co nemá pochopení pro moje aktivity, měním práci nebo přecházím na náročnější činnost, řeším soukromé záležitosti nebo marodím - neberu kšefty a nebo po nějaké úvaze a zhodnocení situace vrátím i třeba nezrealizovanou zásilku.

PetraS jsem neoslovoval právě kvůli dodacím lhůtám, další nabízející Zipíno sliboval realizaci do měsíce - 8 měsíců jsme se domlouvali /doteď si vyčítám, že jsem to nevzal jako varování/ a teď má 4 měsíce moji břitvu a dokončení jsem se nedočkal.

Omluva náročností činnosti není na místě - pokud někdo činnost nabízí komerčním způsobem, nemůže se přeci na něco takového vymlouvat. Přeci to nedělá z lásky ale nechává si za to zaplatit. To už by bylo jako s tou Cimrmanovou hospodou na mýtince - koupil si hospodu, no ale chodili mu tam lidi...

PříspěvekNapsal: 29 pro 2017, 12:00 
Admin

Tuto brusírnu dočasně uzavírám.

Odeslat nové téma  Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ 17 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2

Všechny časy jsou v UTC+01:00