Fórum Břitva CZ

Fórum pro muže oddané tradici mokrého holení
Právě je 16 pro 2017, 11:55

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 14 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ohlasy
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2016, 07:58 

Včera jsem vykonal začátečnické holení břitvou, která mi dorazila nabroušená od Zipína. Zvládl jsem to i bez doholování strojkem, takže spokojenost. Hladkost oholení na dětskou prdelku jsem dosáhl jen místy, ale to připisuji rukám, ne břitvě. Díky za nabroušení.

PříspěvekNapsal: 25 zář 2016, 20:22 

Děkuji za perfektní nabroušení mojí břitvy.
Opravdu skvělá práce.

PříspěvekNapsal: 24 bře 2017, 10:45 

Někdy trochu delší dodání než je slíbeno, ale břitva je vždy dokonale nabroušená.

PříspěvekNapsal: 07 pro 2017, 19:49 

Taky si dovolím přidat ohlas na služby nabízené Zipínem.

Oslovil jsem ho s žádostí o nabroušení začátkem tohoto kalendářního roku - přesně 29. ledna. Odpovědí bylo, že mám posečkat měsíc do vyřešení nějakých osobních záležitostí. Za měsíc jsem tedy znovu oslovil Zipína, no a poté znovu a znovu v měsíčních intervalech.

V SRPNU mi bylo potvrzeno, že břitvu skutečně můžu zaslat, adresa mi pak byla sdělena až na základě dalšího vyzvání a břitva a břitva byla odeslána. V předchozí komunikaci bylo zmiňováno, že nabroušení cca do měsíce....

Za měsíc od odeslání jsem tedy oslovil Zipína s dotazem na stav řešení, bylo to vlastně po více než měsíci - čekal jsem, že břitva třeba dorazí poštou na dobírku... Tenkrát tuším nezodpovězeno. Další dotaz koncem října, další začátkem listopadu. Dozvěděl jsem se, že břitva je rozpracovaná a uhradit můžu po dokončení převodem. V polovině listopadu další dotaz - nezodpovězen, koncem listopadu další - znovu bez reakce.

Mrzí mne, že jsem nevyužil služeb někoho jiného, kdo férově informuje o délce doby realizace. K Vánocům si asi pořídím nějako ve stavu "shave ready", nejsem zas tak mladý abych si mohl dovolit čekat na někoho až se uráčí realizovat práci, za kterou mu jsem ochoten zaplatit. Nebaví mě ani oslovování za účelem zjištění skutečného stavu řešení ani nekomunikace ze strany nabízejícího.

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 14 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2

Všechny časy jsou v UTC+01:00