Fórum Břitva CZ

Fórum pro gentlemany oddané tradici holení břitvou
Právě je 29 kvě 2017, 09:39

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 22 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Poprvé s břitvou
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2017, 14:32 

Dobrý den, koukám se na nové břitvy a je tam na výběr Obrázek může mi prosím někdo říct co znamená ten Serrierter? Díky :D :D

Předmět příspěvku: Re: Poprvé s břitvou
PříspěvekNapsal: 11 kvě 2017, 18:37 

Dnes mi přišla nová kráska z http://rasiermesser-manufaktur.de/Obrázek je nádherná. Poprvé v životě jsem objednával z ciziny :roll: neumím cizí řeči a zvládnul jsem to ;) do týdne byla doma, včera mi přišla. Dnes jsem jí párkrát obtáhnul na řemeni a šel na holení. Zpívala krásně, ale podle mých představ to stále není :D stejně asi jako ta Dovo možná o něco lépe. Dovo jsem si myslím svojí neopatrností asi trošku ztupil :cry: asi jsem potrhal ostří :cry: Holení na 3x zabralo asi 40 minut :D :D jedno nepatrný říznutí na bradě ;) nemusel jsem použít kamenec. ;) Ještě to s ní asi párkrát zkusím, pak poprosím Petra jestli mi jí naostří, možná vlastně obě dvě :D :D Potřeboval bych ho mít nejspíš za souseda :D :D :D Přemýšlel jsem i o kamenech :D ale to už by mi asi doma neprošlo :lol: :lol: a navíc si nejsem jistý jestli bych to zvládnul, ale chtěl bych být soběstačný, jednak Petr nemá moc času :D a posílat mu to každých 14 dní by mě asi zrujnovalo :D :D Jinak od té doby co jsem začal holení s břitvou jsem použil bagr jen jednou a to potom jak jsem se dořezal Shawetou jinak jedu stále břitvou asi průměrně po třech dnech ;) už i pod paždí :lol: :lol:

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 22 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3

Všechny časy jsou v UTC+02:00