Fórum Břitva CZ

Fórum pro muže oddané tradici mokrého holení
Právě je 16 pro 2017, 12:01

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 256 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 122 23 24 25 26
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Štětka DM balea jezevec
PříspěvekNapsal: 25 kvě 2017, 21:58 

Mam tu synteticku DM Balea (6 euro) a oproti original DM Jazvec je neporovnantelne lepsia. Odporucam vsetkym, co maju original ju vyhodit :) Nova, synteticka, lepsie drzi vodu, penu, nepicha pri dotyku. Uzasna ;)

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2017, 22:11 

@herypoter:
Mám obě a v jednom je přeci jen jezevec lepší. Se syntetikou se nedá příjemně napěnit na papuli. Nemůžeš ji rozplácnout na obličeji a masírovat. Pokud se o to budeš snažit, tak pěna lítá všude okolo.
Na druhou stranu máš pravdu, tato syntetika za svojí cenu (tuším, že to bylo 180Kč) je opravdu velmi dobrá a rád ji používám. Udělal sem jí novou dřevěnou ručku a na cesty jí vždy beru sebou. Velmi se hodí i na tuhá mýdla, nabírání mýdla je u tuhého mýdla snazší a rychlejší než s jezevcem.

PříspěvekNapsal: 26 kvě 2017, 09:47 

@vsezved:
Ano, na tvari to nejak klze. Aj ta pena lieta, mas pravdu :)
A aka stetka by bola na to najvhodnejsia? Silvertip? Silvertip Fibre? Vedel by si mi poradit? Nieco co by malo len tie dobre vlastnosti z obidvoch typov :)
Dik.

PříspěvekNapsal: 26 kvě 2017, 11:47 

Ono i silvertip je široký pojem. Kdybych kupoval dalšího jezevce, tak zkusím silvertip 2 band. Tam by se ty vlastnosti měli více přibližovat.
Ještě je docela rozdíl v tvaru fan, nebo bulb. Syntetiku mám jenom jednu a to DM a rád ji používám na tvrdá mýdla a pro svoji jemnost, ikdyž má i ty svoje negativa.

PříspěvekNapsal: 23 čer 2017, 11:09 

Vážení kolegové,
dnes jsem byl v DMku pro pár drobností ale když jsem procházel kolem holících potřeb tak jsem si všimnul, že ona štětka, která nahradila jezevce je ve slevě a místo původních 199,-Kč stojí 119,-. Samozřejmě nedokážu říct, jestli to nebyl jen nějaký lokální výprodej, ale vypadalo to na běžnou slevovou akci. Přiznávám, že odešla z obchodu se mnou byť mám jezevčici od TOBSe se kterou jsem spokojen.

PříspěvekNapsal: 11 říj 2017, 16:04 

Nyní mají tu obyč kančí co stála 99 za 54,90 kdyby někdo. Jinak jsem si všiml že do nedávna ta štetka professional co byla za 199 a v akci 119 je všude s černou ručkou. Kupoval jsem si ji nedávno s modrou. Nevim zda se celou dobu prodávalo ve dvou barvách nebo zase změnili model či jen ručku

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 256 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 122 23 24 25 26

Všechny časy jsou v UTC+01:00