Fórum Břitva CZ
http://forum.britva.cz/

Holící koutek - průzkum vašich názorů
http://forum.britva.cz/viewtopic.php?f=37&t=3037
Stránka 1 z 1

Autor:  hobbitator1 [ 16 dub 2018, 01:11 ]
Předmět příspěvku:  Holící koutek - průzkum vašich názorů

Zdravím milovníci holení, měl bych na vás všechny pár otázek :)

Měl jsem takový nápad, vytvořit nábytkový kus pro milované holící náčiní do koupelny (popř. kamkoli jinam kde o sebe pečujete). Měl by to být buďto přímo kus nábytku v koupelně s pěnotvorem, zrcadlem, místem pro břitvy, bagry, štětky, mýdla atd.
Nebo modulární prvek, který by se dal umístit do koupelny na umyvadlo, poličku a sloužil také jako místo pro uložení vašich milovaných náčiní a zároveň by to mohl být i pěkný kus, před kterým byste se mohli kochat svým náčiním. Dal by se přispůsobit podle toho kolik máte břitev, jezevců, prostě podle toho co byste do toho chtěli umístit, tak aby fungoval podle vašich návyků.

Studuji design a výrobu nábytku na vysoké, a jelikož mám v holení zálibu a rád bych měl všechno náčiní na jednom místě organizované, tak mi to přišlo jako zajímavý nápad.

Chtěl bych vás poprosit o názor na věc. V případě kladného přijetí, bych rád s vámi spolupracoval sdílel návrhy, poslouchal vaše názory, připomínky, požadavky, a finální prototyp by byl zrealizován a vystaven v červnu na výstavě Klauzurních prací na Západočeské univerzitě v Plzni spolu se jmény všech zůčastněných :). A pokud by se vše setkalo s přijetím, je tu možnost finální výroby, ale to už moc předbíhám :)

1/ Měli by jste o něco takového zájem?
2/ Je to blbost. A proč?
3/ Nábytkový kus (když mají ženské toaletní stolky) proč by chlap nemohl mít něco podobného?
4/ Mít přimo v tom zabudovaný pěnotvor nebo ne?
5/ Modulární stojánek? Jaké náčiní by jste tam dávali, mohlo by se na to prášit, nebo by to muselo být uzavřené?
6/ Jak si to osobně představuju?

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/