Fórum Břitva CZ

Fórum pro muže oddané tradici mokrého holení
Právě je 25 dub 2018, 06:44

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 224 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 119 20 21 22 23
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Wikinguv dlouhodoby TEST ZILETEK.
PříspěvekNapsal: 19 dub 2017, 12:01 

podívej se například na upravse. Tam jsem je viděl.

Předmět příspěvku: Re: Wikinguv dlouhodoby TEST ZILETEK.
PříspěvekNapsal: 21 dub 2017, 07:09 
Donátor

No zrovna u teto firmy bych byl s nakupem ziletek velmi, velmi opatrny.. hodne z nas se s nakupem ziletek u nich seredne spalilo... :x

Uz jsi ty Derby Premium od nich mel a vyzkousel a muzes potvrdit ze se nejedna o padelky?

Kdyz verejne doporucim ziletky, tak za to musim prakticky rucit svym jmenem ze se jedna o originaly.
Ja muzu (po velmi dobrych zkusenostech :!: ) doporucit tento zdroj: :arrow: :arrow: :arrow: viewtopic.php?f=67&t=2815#p37405

"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)

Předmět příspěvku: Gillette Goal Super Platinum
PříspěvekNapsal: 25 dub 2017, 06:01 
Donátor

Gillette Goal Super Platinum

Obrázek

Ziletka vyrobena v ?

Ja jsem dostal 3 ks na vyzkouseni, jinak je ale balena standartne po 5 ks.

Testovano v : Mühle R89.

Cena: ?
Ziletky jsou baleny po 5 ks v potistenem papirovem obalu (viz foto)

S touhle ziletkou jsem zvladnul 5 oholeni.
4 byly naprosto perfektni, to pate uz trosku drhlo. Musim ale rici, ze ten tyden jsem hodne cestoval a kazdy den jsem ziletku vydelaval z bagru a prenasel ji na nove misto.
Dalsi test planuji jeste az budu celou dobu doma na jednom miste, bez prenaseni a vydelavani ziletky.

Muj nazor: Ziletka dobre kvality, i kdyz znam ziletky s vetsi trvanlivosti, oholeni s ni jsou dobre. Muzu doporucit.

"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)

Předmět příspěvku: Re: Rapira Swedish Supersteel
PříspěvekNapsal: 28 črc 2017, 13:37 

Zdravím Vás kolegové,

Kolega Wiking tu hodnotil čepelku Rapira Swedish Supersteel. Dovolím si mu do vlákna přidat svoje písmenka :)

viewtopic.php?f=67&t=810&start=140#p26562

Bohužel narazil zrovna na špatný kus.

Hned píši (říkám) že každý je jiný. Já jsem dnes 28.7 2017 dotestoval tuto čepelku a můžu za sebe napsat, že mi vydržela 12 oholení a šla by dál.
Asi by se slušelo napsat, že 10 oholení bez problémů a další dvě holení jsem cítil, že to není úplně ono. Ale šlo by to ještě dál. Abych bych k Vám úplně poctivý tak jsem čepelku v průběhu holícího života otáčel. testoval jsem ji asi v šesti strojcích průběžně. Od hodně agresivních po méně agresivní. Takže můj verdikt je 10+2. Což si myslím, že u krabičky co stojí v CZ 20 Kč je dobrý výkon.
Jedna čepelka tedy vyjde na 4 Kč a jedno oholení vyjde 4/12 na 0,333 za jedno oholení. Je mi jasné, že někdo jede na kvalitu a mění čepelku po oholení. Někdo zase jede na výdrž. Tak oba tábory uživatelů si zde najdou informace.
Samotnou krabičku čepelek jsem kupoval na webu www.upravse.cz (není to reklama jen údaj kde jsem nakupoval).
Foto přidávat nebudu. Foto již pořídil Wiking.

David

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 224 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 119 20 21 22 23

Všechny časy jsou v UTC+02:00