Kickstarter - Rockwell Model T nastavitelný strojek

nithro

Kickstarter - Rockwell Model T nastavitelný strojek

Příspěvek od nithro »

Předpokládám, že spousta lidí o tomhle už ví, ale přeci jen, na Kickstarteru - link běží kampaň (více než úspěšná), kde mladí kluci, cca 22 let z Kanady, vybírají peníze na výrobu nastavitelné strojku po vzoru starých dobrých Gillett modelů.

Mají za sebou už úspěšnou kampaň na předchozí model - Rockwell 6S.

Já sem je podpořil, tak pak (březen 2017) poreferuju :)
Uživatelský avatar
relka
Příspěvky: 721
Registrován: 21 lis 2008, 17:28
Bydliště: Praha

Re: Kickstarter - Rockwell Model T nastavitelný strojek

Příspěvek od relka »

Hezký počin. Sice jsem vybavený poděděným celokovovým strojkem po tchánovi, který mu věrně sloužil víc jak třicet let a dáBůh poslouží i mě, ale...Pokud by se zadařilo a byl by k mámí takovýhle stroječek nový, neváhal bych. Budeš, pokud se zadaří , kupovat? Přidal bych se. Hezký den Karel
Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.
nithro

Re: Kickstarter - Rockwell Model T nastavitelný strojek

Příspěvek od nithro »

Už se zadařilo, chtěli vybrat 50 000USD a už mají skoro 250 000 USD, takže pokud můžu doporučit, tak bych hned koupil, je to teď ostupňováno, tedy začínalo se na 79$ s určitým počtem kusu a cena se zvedá, taková obrácená logika na Kickstarteru. Já ho stihl ještě za 79$, teď je aktuálně za 94$.

Jen upozorním na dvě věci, peníze se ti z účtu strhnou až po ukončení kampaně (končí 19 dnů) a stroječek bude doručený někdy v 1Q roku 2017 - teď se vybírá vůbec na jeho výrobu. Zas můžeš ale brát jako bonus to, že pokud je podpoříš, dostaneš ke strojku min. 100 ks jejich žiletek (podle všeho to vypadá, že je pro ně vyrábí Personna v USA, ale podle NDA o tom nesmí mluvit), ale žiletky nejsou vyrobeny ani v Číně ani v Rusku a prý ani v Solingenu, tak toho už moc nezbývá, snad pak jen Lord v Egyptě, ale jak sem koupil, tak prodávám. A další bonus, až se dosáhne 250 000 USD bude kožený kryt na hlavu strojku, bonusů bude ještě víc, ale jsou spojené vždy s určitou vybranou částkou, ale tyhle dvě jsou jisté :)

Co se doručení a koupě týče, Kickstarter negarantuje dodání produktu, takže pokud se něco stane a kluci někde prachy utopí ve výrobě, tak nic nedostanem, ale vzhledem k tomu, že předešlou kampaň rozjeli, něco se pokazilo a tak si půjčili prachy v bance, aby strojek dodali, tak bych se toho nebál.

Další pozitivum je to, že kluci strojky na vlastní náklady dovezou do Anglie a do EU rozešlou z Anglie, abychom nemuseli platit DPH a clo při dodání z USA a tak aby se nám to neprodražilo :)
Einherjer
Příspěvky: 89
Registrován: 25 lis 2016, 20:02

Re: Kickstarter - Rockwell Model T nastavitelný strojek

Příspěvek od Einherjer »

Nithro, už ti prišlo, že si máš vybrať povrchovú úpravu?
nithro

Re: Kickstarter - Rockwell Model T nastavitelný strojek

Příspěvek od nithro »

Já jsem nakonec "vycouval" a zkusil štěstí v trošku vyšší lize - Above The Tie, ale vím o pár lidech, co si je zaplatili, zkusím se zeptat jich a dám vědět :)

EDIT: tak můžu potvrdit, že je tomu tak :)
Einherjer
Příspěvky: 89
Registrován: 25 lis 2016, 20:02

Re: Kickstarter - Rockwell Model T nastavitelný strojek

Příspěvek od Einherjer »

Prosím ťa, nevieš mi zistiť, či platili poštovné? Lebo mi prišiel mail, že mi stiahli 20$, pritom malo byť poštovné zadarmo.
nithro

Re: Kickstarter - Rockwell Model T nastavitelný strojek

Příspěvek od nithro »

Tak ptal jsem se, ale kamarád platil poštovné, protože šel strojek mimo EU do Ruska
buritos
Příspěvky: 20
Registrován: 12 led 2014, 16:58

Re: Kickstarter - Rockwell Model T nastavitelný strojek

Příspěvek od buritos »

Jestli to chápu dobře, tak poštovné se platí. Jen to bude posílané z EU, aby se v EU nemusela platit daň a clo.
Gillette Super Adjustable(Black Handle Super Adjustable 1976),Rockwell 6C,Merkur Future,brzy Rockwell Model T Razor
Mýdlo:Klar Kabinett,Dusy kabinett
Po holení:Windsor,VPH"da Marco"
Žiletky:PermaSharp,Derby
GILLETTE FUSION pohřben a zapomenut.
Einherjer
Příspěvky: 89
Registrován: 25 lis 2016, 20:02

Re: Kickstarter - Rockwell Model T nastavitelný strojek

Příspěvek od Einherjer »

Ja to nechápem vôbec, lebo ja som si objednal aj 2C a tam mi prišiel mail, kde som mal upresniť povrchovú úpravu a tam to bolo písané úplne inak ako pri Modeli T. Bolo tam, že ak urobím objednávku nad 100$, tak poštovné bude zadarmo a pri T-čku o poštovnom nebola žiadna zmienka. Zajtra im tam musím dáko zbúchať mail a som zvedavý, ako mi to vysvetlia.
Alebo som si to preložil?
If you’re an international backer and your order after add-ons (but before shipping charges) is over $100, you qualify for free shipping! The Backer Survey will show that you’re being charged $20, but this will be refunded within 5 days of you submitting your backer survey.
nithro

Re: Kickstarter - Rockwell Model T nastavitelný strojek

Příspěvek od nithro »

Podle toho co se tam píše, tak ti sice ty prachy stahnou, ale pak vráti :)
Odpovědět

Zpět na „Debata o věcech obchodních“