Fórum Břitva CZ

Fórum pro gentlemany oddané tradici holení břitvou
Právě je 21 črc 2017, 06:33

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 13 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 08 črc 2017, 12:43 

Pánové tak bych to viděl jako konečný počet zájemců. Důvodem je celková cena balíku, při překročení 150 euro včetně dopravy se dostaneme ještě na platbu DPH. Momentálně jsme na přibližně 140 EUR, nevím jaký kurz celnice počítá. Dnes nebo zítra večer se pokusím spočítat celkovou cenu. Bohužel nevím jakým kanálem to k nám půjde a kolik bude cena za celní řízení. (DHL nebo Česká pošta - mají rozdílný ceník).
Poté budu od každého požadovat závazné potvrzení nebo zrušení objednávky. Pokud by někdo odřekl, tak se uvolní místo pro jiného zájemce.

PříspěvekNapsal: 09 črc 2017, 13:51 

Všem zájemcům jsem poslal SZ s informacemi o ceně. Ozvěte se mi všichni jestli do toho půjdete. Vaše potvrzení nebo odstoupení budu brát jako závazné a upozorňuji že konečná cena se může lišit dle aktuálního kurzu a pokud někdo odstoupí tak se i poplatky a doprava bude muset nově rozpočítat.
Pro info jsem počítal 550 Kč zastupování v celním řízení firmou DHL, která je nejdražší. Pokud se zůčastní všichni zájemci, tak je doprava v ceně 44,99$, je závislá na hmotnosti.

Ozvěte se mi co nejdříve, protože se zboží na skladě pohybuje a dvě mnou vybraná mýdla již nejsou a nevím kdy je naskladní. Nerad bych toto zažil i u štětek, ktaré např ani v Anglii nejsou na skladě.

PříspěvekNapsal: 15 črc 2017, 14:20 

Balíček je od včera na cestě.

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 13 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2

Všechny časy jsou v UTC+02:00