Fórum Břitva CZ

Fórum pro muže oddané tradici mokrého holení
Právě je 17 pro 2017, 22:41

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 16 zář 2017, 11:41 

Dobrý den kolegyně a kolegové,

nabízím zde skupinový nákup některých výrobků na holení z Polské republiky.

Zajistil jsem (již mám doma) čepelky POLSILVER SUPER IRIDIUM 100 ks krabiček. Co krabička to 5 čepelek. Jsou originál koupeny v Polsku.
Jinak je to 5 ks blistů.

Dále mám možnost zakoupit:

krém na holení WARS Classic 65g v tubě viewtopic.php?f=92&t=2283
Vodu po holení Brutal grand 100 ml modrá krabička viewtopic.php?f=93&t=2902
Wars Fresh plyn po goleniu VPH viewtopic.php?f=93&t=2901
Brutal grand woda kolońska viewtopic.php?f=94&t=2904
Brutal Classic eua de cologne viewtopic.php?f=93&t=2666
Brutal Classic - plyn po goleniu viewtopic.php?f=93&t=2665

Jaké budou ceny?
Ceny u čepelek jsou pevné. Ty už mám doma.

POLSILVER SUPER IRIDIUM 15 Kč za krabičku Co krabička to 5 čepelek.
Časově neomezeno. Jen množství je omezeno.

-------------------

Zde se ceny můžou pohybovat. Vždy dopředu dám vědět jaká bude CZ cena. Takže u těchto nákupů se trochu natáhne čas o domluvu.
Časově neomezeno. Jen cena může být časem jiná.

krém na holení WARS Classic 65g v tubě 20,70 Kč
Voda po holení Brutal grand 100 ml modrá krabička 75,90 Kč
Brutal grand woda kolońska 100,00 Kč
Wars Fresh plyn po goleniu VPH 69,00 Kč
Brutal Classic eua de cologne 101,00 Kč
Brutal Classic - plyn po goleniu 75,90 Kč

V ceně není žádná přirážka. Je to pouhý přepočet Zl na CZ koruny při kurzu 6,90 Kč co jsem měl. Je možné, že ve směnárně bude jiný kurz nebo na platební kartě. Takže proto jsou ceny pohyblivé.
K ceně se musí připočíst krabice nebo bezpečnostní obálka a poštovné přes Českou poštu vždy to půjde jako doporučený balík nebo dopis. Kvůli pojištění. Pokud by někdo chtěl výslovně nejlevnější balík nepojištěný nebo obyčejný dopis tak to také lze. Ale za tuto dopravu nemohu nést odpovědnost. A hned píši, že pokud se tak někdo rozhodne tak já dodám potvrzení z pošty, že jsem balík odeslal a dále za přepravu neručím. U doporučeného balíku lze vyreklamovat škodu. U normálního je to nepojištěné a tam to moc nejde.
Cena balíků je ta samá co má Česká pošta v ceníku.

Platba bude domluvena pomocí zpráv či emailu. Dodám číslo účtu a poté i číslo balíku.

Další věc.... není to obchod, abych na něm vydělával. Takže je zde 0% provize. Chápu tento obchod jako pomoc kolegyním a kolegům zde na fóru, kteří nemají tu možnost zajet pro "něco" do Polska.

Když by jste nechtěli platit poštovné. Není problém. Můžeme se domluvit na osobním předání . Více po domluvě emailem nebo telefonem.

Reklamace: v tom problém není. Kdyby zásilka přišla poškozená. Ihned jej nahlašte na poště jako škodnou událost. Toto lze jen u doporučených balíků či zásilek a dalších více placených. Nelze to moc u bězných balíků nepojištěných. Tam není co vymáhat.

Budu se snažit vše zabalit co to půjde. Berte na vědomí to, že obaly již v prodejnách jsou buď zmáčknuté nebo roztržené. Sám kontroluji před koupí i množství obsahu v obalech. Když to jde.

Protože to není nákup na IČO ani nákup s výdělkem tak zde není možno vracet zboží do 14 dní.
U kosmetiky se stejně nedá vrátit otevřené nebo poškozené zboží. Takže na toto pamatujte. Pokud se Vám toto nezamlouvá. Chápu to. Ale pak budete muset hledat jinou cestu k těmto výrobkům.

Výrobky co zde inzeruji jsou nakoupeny v běžném obchodě a mají trvanlivost udanou na obalu. Buď na papírovém obalu (krabička) nebo vyraženou na obalu (krém na holení. Ražba je v zlomení hliníku na konci). U čepelek je datum spotřeby nevyznačeno. Je tam vyznačeno datum výroby. To je na papírové krabičce z boku.

Objednávky prosím pouze do soukromých zpráv. Ať je to přehledné.

Všechno toto zboží naleznete již popsáno na zdejším fóru.

Ale pro větší fotografie lze prokliknout zde:
schválně je to v odkazu...
Kód:
https://1drv.ms/f/s!AuxzsTO-430BvV5iPNr0ScaGBnk0
Doufám, že je to vše srozumitelné a jasné.
Kdyby ne tak to doplním o další informace.

David

EDIT 22.9 2017
prodej čepelek a vývoj kusů v čase.
čepelky POLSILVER SUPER IRIDIUM původní stav 100 ks krabiček. Co krabička to 5 čepelek.

22.9 2017 - 5 krabiček 25 ks čepelek odesláno dne 23.9 2017 - dodáno dne 25.9 2017 (česká pošta)
3.10 2017 - 2 krabiček 10 ks čepelek odesláno dne 3.10 2017 - dodáno dne 5.10 2017 (česká pošta)
7.11 2017 - 6 krabiček 30 ks čepelek odesláno dne 7.11 2017 - dodáno dne 8.11 2017 (česká pošta)

Naposledy upravil(a) david_ul dne 15 lis 2017, 12:22, celkem upraveno 6 x.

PříspěvekNapsal: 15 lis 2017, 12:19 

Zdravím Vás dámy a pánové,

dneska (15.11 2017) mi přišli nové 4 blistry čepelek POLSILVER.

Cena zůstává. Tzn. 1 balení (5 ks v krabičce) 15 Kč

Mějte se co nejlépe

David

Všechny časy jsou v UTC+01:00