Fórum Břitva CZ

Fórum pro muže oddané tradici mokrého holení
Právě je 18 črc 2018, 16:35

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Suavecito - Shaving Creme
PříspěvekNapsal: 17 bře 2017, 07:04 
Donátor

Suavecito - Shaving Creme

Obrázek

Detail slozeni:

Obrázek

Muj dnesni test bude pomerne kratky.

Mel jsem moznost vyzkouset tento americky krem na holeni. Ac na krabicce nikde neni slovo "Brushless", (mel jsem za to ze ty nepenive kremy se tak znaci, takze ted vim ze to neni vzdy pravda) jedna se o NEPENIVY krem na holeni, ze ktereho NENI MOZNE vyslehat penu. Pouziva se asi jako nejake "mazadlo" na oblicej.. namaze se tam prstem/prsty, a pote se oblicej oholi. Neco v tom smyslu se tam pise i pod tim slozenim..

:arrow: Je tudiz vhodny pro lidi kteri nevlastni stetku, misku a nemaji pristup k vode. :!:

((Moje filozoficka uvaha: Nektere vynalezy ktere lidstvo vymyslelo jsou skutecne zbytecne...))

Me osobne tento typ holeni nic nerika, tudiz jsem vyzkousel z nej vyslehat penu, coz se mi ani trochu nepodarilo, (asi jako kdybych slehal penu z Indulony.. ne opravdu to ani trochu nejde!!) a pote jsem svoji zaneradenou stetku poradne proplachnul a oholil se jinym mydlem.

To je asi tak vse, co muzu k tomuto produktu rici..

"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)

Předmět příspěvku: Re: Suavecito - Shaving Creme
PříspěvekNapsal: 21 bře 2017, 06:22 

Dobré ráno Ludwigu,

tak to mě mrzí, že jsi narazil po dlouhé době na "špatný" výrobek. Tady vidíš, že se neštěstí slušným lidem nevyhýbá.

Popravdě se Tě zeptám. Vím, že první oholení nedopadlo dobře. Psal jsi to, než jsi změnil psaný text.

Uvažuješ o druhé (asi posledním) otestování jak je to alespoň s kvalitou. Ber to tak, že je to mýdlo (krém) pro lidi co jsou v nemocnici připoutaný na lůžko a je těžké je oholit. Nebo je to dobré pro zálesáky. Tedy za předpokladu, že moc krém či mýdlo nevoní. Pak odeženeš zvěř na tisíce kilometrů.

Třeba nakonec najdeš použití.

No nevěš hlavu. Alespoň jsi to zkusil a teď víš na čem jsi.

Měj se krásně

David

Předmět příspěvku: Re: Suavecito - Shaving Creme
PříspěvekNapsal: 21 bře 2017, 07:43 
Donátor

Ahoj Davide.

No, nerikam ze ten vyrobek se "spatny". Proste mi nevyhovuje.. ja mam rad oholeni s penou a to s timto mydlem nejde.

Oholit se s nim jde, ale ne tak jak jsem na to zvykly..

Penou ve spreji se lze take oholit, a take ji nepouzivam :-)

Mam rad proste takovou tu zabehlou klasiku.. asi jako drtiva vetsina zdejsich Kolegu.. mydlo, voda, stetka, vyslehat penu.. no proste klasika .. Rad testuji ruzna mydla, ale jaksi nemusim otestovat vse co se na svete prodava :-)

O dalsim pouzivani uz neuvazuji, vypujcene mydlo jsem vratil majiteli.

"Byt zarostly je zvireci. Oholeni je znakem vyssi civilizace." Orig.: "Alles Behaartsein ist tierisch. Die Rasur ist das Abzeichen höherer Zivilisation."Arthur Schopenhauer, nemecky filosof, (* 22.2.1788 - † 21.9. 1860)

Všechny časy jsou v UTC+02:00