Fórum Břitva CZ

Fórum pro muže oddané tradici mokrého holení
Právě je 19 čer 2018, 22:24

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 18 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nová Čína – ZY430
PříspěvekNapsal: 28 bře 2016, 21:31 

Petře, děkuji za povzbudivá slova.
Pravdu díš. Další oholení již bylo rychlejší, snazší a více hladké a musím přiznat, že holení břitvou pro mne má naprosto úžasný efekt. Holím se totiž večer před spaním (abych ráno lépe stíhal a měl více klidu) a 20 minut naprosté soustředěnosti na svůj svěrač a kus extra ostré oceli, kterým si dobrovolně jezdím po krku, zcela perfektně odreaguje mozek a vypne veškeré myšlenkové pochody týkající se světa kolem mě. Je to prostě jen JÁ a ONA. 20 minut dokonalého soukromí, po kterých ulehnu do postele duševně odpočatý a připraven na příjemný spánek, kterému nepředchází myšlenky okolo práce.
Takže i když jsem ještě naprostý zelenáč, který zatím hledá jak se dámy dotýkat tak, abych ji neurazil a pocítil pak její hněv, budu ve sbližování pokračovat. Zamotala mi totiž hlavu...

PříspěvekNapsal: 28 bře 2016, 22:08 

Zebe pěkně si to napsal. Beru to dost podobně. Přeji mnoho krásně strávených chvil s ocelovou kráskou.

PříspěvekNapsal: 29 bře 2016, 00:31 
Mistr Mentor

A tak se rodí láska na celý život...
8-)

PříspěvekNapsal: 10 čer 2016, 10:21 

Moc pěkně napsáno, zajimalo by mě jestli je někdo kdo by se pod to neodepsal, to tak musi mit snad každý kdo to vyzkouší :)

PříspěvekNapsal: 06 črc 2016, 18:15 
Donátor

ZÁVIDÍM..pořád si uchovávám v paměti jaké to bylo a vím že podruhé se mi to prožít nepodaří. Dokud jsi galantní a pozorný je to v pohodě. Ale až Dámu začneš brát jen jako běžnou součást života...tak se připomene. Užívej si to

PříspěvekNapsal: 16 kvě 2018, 20:42 

Ahoj, dovolim si napsat par postrehu k teto britve ZY 430. Tez jsem neodolal cene a objednal za bratru 180,- a musim rict, ze nelituji. neni to kraska, jako stara toska od nejakeho nozire z Benesova, co jsem dostal k vanocum /tu si setrim az se naucim holit/. Byla peclive zabalena a naolejovana.Ustri relativne videlo brus, udajne nabrousena mistrem, no vzal jsem ji jeste na ceraxu 6000, pak kridova pasta na gurte,a uz mne 4x oholila. Za ty penize... ale kvalita strenky, hlavne nytu, asi by chtela predelat. Povrch by tez zaslouzil nejake to prelesteni, alespon hrbet a celo a rucku, nebo jak se tomu rika, cepel ne, prisel bych o leptani. Britva se mi zda je lehce vysmata, tezka proti Tosce, ovsem cepel i hrbet je vybrousen pekne rovne, zadne vlny a hrby, co jsem videl na GD, takze bych nerekl, ze to je stejny vyrobce. Az bude cas, dostane novy kabatek. Po teto zkusenosti jsem i Tosku vzal na cerax 6000 totalne vahou jen britvy, 15x na kridu, a ono to taky holi. Takze brouseni jsem tak napul vyresil ceraxem, ale cekam jeste na bridlici, pak budu experimentovat. Sbirka potreb se pomalu rozrusta, novy jezevec z ciny, i kdyz nejlevnejsi, je super proti tomu co jsem mel, 2x Proraso, Barbus Classic a uz to tak nejak asi nepujde zastavit.Dekuju za toto forum, clovek se hodne dozvi. Vsem dobre ostri.

PříspěvekNapsal: 16 kvě 2018, 20:52 
Mistr Mentor

Bacilus Břitvomilus se opět zahryznul.
Cit pro kameny a jednotlivé krásky a jsi lapený a je to na furt.
8-)

PříspěvekNapsal: 16 kvě 2018, 21:21 

Ano, jsem nakazen, potrebuju vetsi zrcadlo do koupelny. :lol: A protoze mi tahne na pade, manzelka uz ma pro tyhle me uchylky posledni dobou i velke pochopeni, takze pohoda. a Barbus ani Pitralon ji nevadi 8-)

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 18 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2

Všechny časy jsou v UTC+02:00