Fórum Břitva CZ & SK

Fórum pro chlapy holící se jediným ostřím
Poslední návštěva: 15 úno 2019, 23:48 Právě je 15 úno 2019, 23:48

Všechny časy jsou v UTC+01:00

[ 1 příspěvek ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Formaggi
PříspěvekNapsal: 06 úno 2019, 22:58 

Zdravím pánové, volám sa Marek ale vetšina kamošov ma volá Formaggi :).
Mám 31 a som pekný, intelektuálne vyspelý vešák no proste prvá trieda a ktomu si stále zachovávam skromnosť. Ale prd som normálny chlap čo si dá rad pivo, rád skočí do posilovne alebo na strelnicu zastrieľať alebo keď mám veľa voľného času tak zlepím neaky plastový model bojovej techniky.
Čo sa týka mojich skúseností s holení tak vlastne bieda :D v podstate od kedy sa holím tak idem mach, mach 3, alebo frézkový resp planžetový strojček. Bager som nikdy v ruke nedržal.
Neakú dobu poškuľujem po britve ale stále som mal obavy či je to pre mňa to práve. Ako štýl holenia sa mi páči proste taká klasika a tak ale stále mám obavy o starostlivosť o britvu. Príde mi aj po prečítaní kopy príspevkov tu, že britva je síce kráska ale stačí sa na ňu krivo pozrieť a hneď ostie v prdeli a môže ísť na kamene. A keďže ja nabrúsim tak maximálne kosu... toto nedám a hlavne ani nemám na čom.
Ale furt to tak neako vo mne hlodá a hlodá. No a na potvoru sa mi začal kaziť braun strojček. Takže otázka, kúpiť zas nový alebo skúsiť britvu. Kurňa ale treba to obtahovať a pri malom pošmyknutí pri obťahovani sa môže zas ostie zničiť a zas na kamene.... čo samozrejme čosi stojí.... Kurňa šak šuchnes ju toaletným papierom a zničíš ostie...
No a tak som si kúpil Shavettu, krásnu nerezovú Parker. 2 x som sa ňou oholil a... neaká mi prišla ťažká.... ale keďže sa mi štýl holenia zapáčil a samozrejme som nakúpil asi 3 mydlá a štetku tak hold pokračujeme :D tak som kúpil Shavettu Proraso s krásnou drevenou rúčkou... A už je to lepšie. Shavettka parádne vyzerá no... kua furt to nie je ono :D
Tak aby som to teda skrátil zajtra by mi mala prísť z bazáru kúpená Ti Le Dandy. Tak uvidím čo to bude za krásku...
A kým to tu píšem stále rozmýšľam či nekúpim ešte GD208... buď to len tak na poličku ale na tréning obťahovania možno časom brúsenia alebo len tak na skúsenie si ju upraviť, vymeniť strienky a pohrať sa s ňou... som modelár a rád upravujem veci :D
Skrátka ešte ani prvá nie je doma a už ma milá obiednať ďalšiu :D

No a vlastne som vás chcel pozdraviť :D

[ 1 příspěvek ] 

Všechny časy jsou v UTC+01:00