Fórum Břitva CZ & SK

Fórum pro chlapy oddané tradici holení jediným ostřím
Poslední návštěva: 13 pro 2018, 21:11 Právě je 13 pro 2018, 21:11

Všechny časy jsou v UTC+01:00

[ 5 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Barbora
PříspěvekNapsal: 21 zář 2014, 07:40 

Dobrý večer všem,

jmenuji se Barbora a o holení břitvou toho vím teoreticky jen velmi málo a prakticky vůbec nic. Tak jako asi většina lidí dneska.

Tenhle Váš svět jsem objevila díky mýdlům, což je, dá se říct, můj obor. Jsem totiž malovýrobce mýdel, a zaměřuji se hlavně na design. V tomhle oboru, který je hodně intuitivní a neexaktní, je mýdlo na holení taková specialitka, protože je potřeba poměrně přesně vyladit požadované vlastnosti, jak Vy všichni víte :-) Takže zajímavá výzva pro nás výrobce.

Před časem jsem oslovila admina Břitvy s žádostí o vyzkoušení prototypu mýdla na holení, protože pro každý vývoj potřebujeme zpětnou vazbu, že jo :-) No a děkuji moc za precizní otestování mýdla, a děkuji také Ludwigovi a Tomášovi za pozvání na tohle fórum. Ještě bych měla asi dodat, že hlavní mojí profesí jsem lékař. Takže to je asi tak vše pro úvodní představení.
Vývoj mýdla na holení bude pokračovat - doufám ve spolupráci s Břitvou, bez Vás by to bylo hodně těžké.

Bára

Předmět příspěvku: Re: Barbora
PříspěvekNapsal: 21 zář 2014, 08:31 
Admin

Vítej na fóru, Báro.
Doufám, že ti členství zde bude k užitku.

Testování tvých mýdel probíhá zde:

viewtopic.php?f=92&t=1759

PříspěvekNapsal: 21 zář 2014, 17:25 

Ahoj srdečně tě vítám mezi námi. Chtěl bych se taky zůčatnit testování mýdla je možné zakoupit vzorek?

PříspěvekNapsal: 22 zář 2014, 12:19 

Ahoj Báro, vítej na fóru.

Je skvělé číst, že někdo vyrábějící kvalitní mýdla se obrátí přímo na lidi, kteří o takové produkty mají zájem a má zájem o jejich zpětnou vazbu.
Takové výrobce a navíc domácí je třeba podpořit v jejich snažení, takže pokud bude k mání nějaká další várka, rád si taky zakoupím vzorek.

PříspěvekNapsal: 19 úno 2017, 15:29 

Zdravím, bohužel mě na dva roky zavalila práce a další životní okolnosti, takže se opět ozývám až teď. Během té odmlky jsem dál ladila mýdla na holení, a letos chci konečně spustit výrobu. V současnosti mám vyrobený nejnovější prototyp mýdla, a jsem s ním sama spokojená. Zájemcům můžu poslat na otestování. Více ve vlákně viewtopic.php?f=92&t=1759&start=50

Jinak vyrábím mýdla na tělo pod značkou embrace soaps, a také vosky na ruce - k dostání buď na eshopu nebo na různých prodejních akcích viz web.

embracesoaps.com

Pro vás z Břitvy nabízím vše se slevou 6% - stačí zadat kód BRITVA do objednávky.

[ 5 příspěvků ] 

Všechny časy jsou v UTC+01:00