Fórum Břitva CZ & SK
https://forum.britva.cz/

Představení se
https://forum.britva.cz/viewtopic.php?f=104&t=2994
Stránka 1 z 1

Autor:  David S [ 16 úno 2018, 10:45 ]
Předmět příspěvku:  Představení se

Ahoj všichni,

rád bych se s Vámi podělil o svůj nový koníček - holení :lol:

Po letech trápení se s elektrikou, různými holítky, podrážděnou pokožkou a nechutí se holit, jsem po konzultaci s kamarádem zakoupil na luxusním holení bagr, štětku, stojánek, žiletky a mýdlo (krém). Tedy R89, Mühle Modern Pine Pure Badger, Böker stojan na holící strojek a štětku, Personny a Featherky a Proraso sensitive a TOBS Jermyn Street taktéž sensitive.

No a začalo to. Otravná povinnost se změnila v radostný večerní rituál.

Dokoupil jsem v Jysku keramickou misku na pěnu a keramickou dézu na uskladnění žiletek, korku, kamence, vzorků...., VPH Windsor s propolisem, mýdlo z Hrochotě........ Asi to znáte.... :D

Teď je mi skoro smutno, že se nemohu holit třeba dvakrát denně :mrgreen:

Jinak snažím se učit a hledám to top pro mou hodně citlivou hubu. Zatím vede Hrochoť. Odpadá podráždění a jakákoliv další následná péče. Proraso mě trápilo již během holení, TOBS bylo lepší, ale přírodní je přírodní. S Featherkou vydrží oholení min o půl až den déle hlaďoučké než s Personnkou, ale Personnky jsou jemnější na kůži.

No a vlastní nákup? Paní Lucie mi na mou žádost o vyzkoušení zda mnou vybrané náčiní bude sedět ve stojánku obratem poslala odpověď i s fotografií pro lepší představu. Navíc udělala i pár jiných sestav a taktéž zaslala fotky. Sice mi tím stížila výběr (jak se mám sakra rozhodnout, co je lepší... :lol: ), ale velmi mě to potěšilo a překvapilo. Poté poradila s žiletkami, jaké pro R89 použít a následně bylo vše obratem odesláno. Max spokojenost a chvála!

Takže teď se od rána těším na svou večerní chvilku poezie ;)

David

PS: Děkuji velmi za toto fórum, kde se začátečník (byť už hodně pamatuje) dozví spoustu osobních poznatků a zkušeností a nemusí si tak nabít hubu sám, ale může se poučit z chyb jiných :idea:


Pokud to dočtete až sem, tak máte můj obdiv :lol:

Autor:  PetrS [ 16 úno 2018, 14:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Představení se

Vítej Davide mezi námi.
Tady jsi mezi svými a už jenom to, že se Ti holení zalíbilo, je pro nás potěšením.
8-)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC+01:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/