Pajcunk na obtahovací řemeny

...řemeny závěsné a řemeny na strojku či dřevěné kostře napnuté...
Bob76

Re: Pajcunk na obtahovací řemeny

Příspěvek od Bob76 »

Marconi píše:Ahoj Petře. Použít pajcunk i na nový řemen od Tebe, nebo ho nechat tak jak je? Díky.
Pavle pokud máš nějaký starší řemen,který už postrádá svoji vláčnost,tak tu pro Tebe nějaký kopýtkový olej mám,ale na nový řemen opravdu nedávat nic.Nebo pokud máš nějaký řemen na kterém obtahuješ na pastě,tak klidně s paznehťákem.

Marconi

Příspěvek od Marconi »

Díky Bohušu za odpo ;o) Remen je zatím nový, a tak ho nechám tak. Doufám, že se mi podaří s ním i zestárnout :o)

vsezved

Příspěvek od vsezved »

Teda pánové pořád tvrdíte, že se řemen trochu promastí při pohlazení rukou, ale u mně tomu tak opravdu není. Vždy se holím odmaštěn, myslím tím po sprše. A pokud obtahuji po broušení, tak také vždy předem umyji ruce, na kterých můžou být zbytky zrn po broušení a zbytečně bych kontaminoval řemen.

PetrS
mentor

Příspěvek od PetrS »

Je to prosté Všezvěde,
promni svými umytými rukami skla od brýlí a podívej se na ně proti světlu. Hned uvidíš, jakou účinnost má Tvoje mýdlo. Vše co je na sklech brýlí násob plochou dlaně a počtem oholení, protože z řemene se vcuclé neztrácí a máš ukázku toho, jak lze suchou umytou rukou, řemen udržovat. Nechtěj aby hned bylo vidět velká mastnota na řemenu, ale je tam a pracuje.
8-)