holení neobvyklých míst

... po srsti či proti...
Uživatelský avatar
meliss2a
Příspěvky: 35
Registrován: 24 bře 2009, 12:09

holení neobvyklých míst

Příspěvek od meliss2a »

Prostě si holím jiné partie než obličej a proto k velké části příspěvků nemůžu nic říct...Na druhou stranu nevím jak velké procento zde registrovaných pánů bude mít co říct k tomuto :) ale zkusím to, i kdyby to mělo sloužit jen pro informaci - pohled od tvora 46, XX.

Prvně byly břitvou křtěné nohy, někdě na jiném vlákně se rozvinula debata. S holeněmi není problém, technika je stejná jako pro holení na obličeji - jemným chloupkům stačí rovnou proti růstu, pánům, kteří se rozhodli závodně plavat a mají porost hustší, prvně po směru a pak proti směru růstu (asi žádná novinka) Trochu potíž nastane s lýtky - tam si člověk jednak nevidí, a aby se tam dostal, ruce musí dát do jakési pozice pro holení "nepřirozené"....lze docela dobře vyřešit tak, že nohu ohneme v koleni, nárt zahákneme (opřeme) o okraj vany či židli a otočíme se tak, abychom viděli na chodidlo, potažmo na lýtko ;) a holíme. Jsme-li praváci, pravá noha jde dobře (jsme-li leváci jde dobře oholit noha levá), chceme-li si oholit tu druhou nohu, prostě se musíme více zkroutit :twisted: Osobně, ač pravoruká, nedělá mi problém zacházet s břitvou i levou rukou - což se ukáže jako výhoda dále.

Věc druhá - podpaží. Citlivá pokožka, směr růstu nevypočitatelný, v případě zranění je téměř zaručeno opakované pálení od antiperspirantů i od potu. Zde zjistíte, jak šikovné máte OBĚ ruce :twisted: Zrcadlo nutné (ale to i u holení obličeje). Takže: klasicky namydlit je fajn, pěny nemusí být zase tolik, aby bylo vidět kudy a jak táhnout. Prvně namydlit jedno, oholit, pak teprve namydlit druhé a oholit. Jinak se rozmatlá pěna. Každému vyhovuje něco jiného, proto empiricky do zkoušek držení a tahů, obvykle to, co přijde jako první, je správné. Já začínám tah shora, břitvu držíce tak, že hřbet ruky směřuje k zrcadlu. Další tah je zespoda, ostří břitvy se vlastně jen pootočí o 180 stupňů, hřbet ruky stále směřuje k zrcadlu. Je dobré volnou rukou napnout či povytáhnout kůži - dle potřeby. Říkám sice "tah", ale nebude nejspíš jediný a plynulý - podpaží má určité zakřivení a chloupky si rostou jak uznají za vhodné :D další tahy jsou do stran, směrem od sebe a k sobě, tam stačí jen břitvu protočit v prstech do požadovaného směru. Není-li stále pokožka hladká, což obvykle není hlavně ve spodní části jak je jamka, povytáhneme kůži přes "hranu" deltového svalu (můj drahý by mě za tuto terminologii hnal...) a krátkými tahy doholíme. V této fázi extrémně opatrně, neboť celou přední hranu v podstatě "opíráte" o jamku - při použití větší síly se říznete. (Pořezala jsem se takhle na obou stranách.)
A to je vše, přátelé, už jen spláchnete ulepený pocit z mýdla, vodu po holení...nevím, asi se nedává :) a ponechat aspon pár desítek minut bez další kosmetiky (deodorantů).

Kdo to dočetl až sem, má můj obdiv :mrgreen:
Holení intimních partií možná časem. :arrow:

Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 468
Registrován: 21 lis 2008, 16:38

Re: holení neobvyklých míst

Příspěvek od Artifex »

Žádné časem, drahá, achtung minenfeld, verboten! :evil: :twisted:

Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4282
Registrován: 14 lis 2008, 19:29

Re: holení neobvyklých míst

Příspěvek od PetrS »

Tajemný svět našich protějšků. Jen málokterý muž ví kolik úsilí stojí ženu aby byla krásná a přitom nebylo na ní znát jak to může být složité a náročné. Skláním se v obdivu ke zručnosti a hlavně odvaze. Oč snazší je oholit si pouze tváře a vše mít "pod kontrolou".
PS
Zakázaná území byla vždy ve středu zájmu ;)

Uživatelský avatar
MUDr c
brusič
Příspěvky: 68
Registrován: 05 pro 2008, 13:08

Re: holení neobvyklých míst

Příspěvek od MUDr c »

Dobrý večer dámo i pánové.

Kdyby se Žena líčila a zkrášňovala toliko pro jednoho muže - nikdy by ji to netrvalo tak dlouho.

Pohodu + Jazz přeji

PS: Tehdá i onehdá čili dávno tomu se na zakázku vyráběly i dámské Břitvy. Je jich poskromnu. Spatřil jsem jich jen několik. Jsou na délku kratší + velikostí do 5/8. Čistě z praktických požadavků. Obě pohlaví byla holena druhou osobou. Jako u domácího kadeřníka, v nemocnici, nebo u holiče.

Uživatelský avatar
meliss2a
Příspěvky: 35
Registrován: 24 bře 2009, 12:09

Re: holení neobvyklých míst

Příspěvek od meliss2a »

Ohledně intimních partií - diametrálně se liší 46,XX a 46,XY :lol: když už bych na toto dělala studii a optimalizovala postupy, tak rozhodně z obou pohledů. Přesto, i kdybych toto vyzkoumala, nejsem dostatečně oprská, abych toto publikovala :oops: A nakonec, kdo bude mít zájem, vypracuje a optimalizuje si postup sám ;)

Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 468
Registrován: 21 lis 2008, 16:38

Re: holení neobvyklých míst

Příspěvek od Artifex »

Upřímně, občas břitvou také prořídnu porost v podpaží, tedy ne dohladka ale aby tam nebyla buš. Jelikož nejsme opice abychom táhli na sto honů, je občas potřeba zkrátit ochlupení na rozumnou délku poněvadž ochlupení výborně nasává produkt organismu-pot bez pachu a stává se vhodným médiem pro bakterie které rozkládají bílkoviny z apokrinních žláz (enkrinní produkují převážně vodu) a tyto rozkladné produkty se vyznačují nepříjemným pachem. Proto omezením ochlupení zmenšíme povrch na kterém mohou bakterie metabolizovat a tím omezíme bez nutnosti chemie i nepříjemný tělesný zápach kterýžto si my-gentlemani nemůžeme dovolit.

Tedy k technice: Není to nic složitého, není ani dobré holit dohladka protože při odrůstání by se vyskytovaly nepříjemné pocity. Břitvu taháme zhruba 3 milimetry nad povrchem kůže, chloupky nejsou namydlené. Ostrou břitvu tedy taháme jako hřeben a "sčesáváme" přebytečný "materiál" dokud nezbude udržovaný "trávníček". Při tomto postupu v podstatě není možné se říznout a naše protějšky jistě ocení vedlejší efekty o kterých jsem se zmiňoval výše.

Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3363
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: holení neobvyklých míst

Příspěvek od Radgost »

Dovolím si zaprotestovat, znám jeden typ lidí, kteří se dokážou říznout za každých okolností.

Uživatelský avatar
cynicc
Příspěvky: 139
Registrován: 07 říj 2009, 13:52

Re: holení neobvyklých míst

Příspěvek od cynicc »

Od letošního roku jsem se rozhodl si holit podpaží, dlouho jsem se tomu vyhýbal a smál se tomu, jenže pak jsem podstoupil řadu vyšetření včetně USG v oblasti podpaží a rozhodl jsem si ho oholit (aby to nepřekáželo)- žádný problém ani řezanec na to jak jsem šikovnej, no a tak nějak mi to zůstalo. Skoro vždycky když se holim tak se oholim i v podpaží. Jestli je to výhoda či nevýhoda - nevím já to nijak neprožívám a spíš se soustřeďuji na svoje tváře. Dcera machruje že má nejmodernějšího tatínka na škole :D
V oblasti intimních partií mám taky zkušenosti a opět žádný problém, ale o tom až jindy.

Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 468
Registrován: 21 lis 2008, 16:38

Re: holení neobvyklých míst

Příspěvek od Artifex »

Souhlas, "Tam dole" je to břitvou jednodušší než bagrem :mrgreen:

Mushroom
Příspěvky: 275
Registrován: 13 led 2009, 14:31

Re: holení neobvyklých míst

Příspěvek od Mushroom »

Mno jo, mladší muži s pevnou, napnutou kůží.. To se to holí.. My starší kusy s prověšenou, zvrásněnou kůží si musíme dávat pozor, co a kde holíme.. Tedy mluvím zejména za sebe, že jo. Za chvíli začnu používat trik "palec v hubě" - pro napnutí kůže na skráních :D