Praktická miska na holení

... štětky, misky a jiné propriety...
Zpráva
Autor
vsezved

Re: Praktická miska na holení

#21 Příspěvek od vsezved » 04 lis 2019, 22:22

@varlik
Nemyslím si, že bude dobře fungovat. Je skládací a jestli je ten matetiál stejný jako máme na cestovní misce pro psa, tak bude kupující asi hodně rozladěn. Tuším, že materiál je dost měký silikon, který se při napěňování bude hodně bortit.

vartik

#22 Příspěvek od vartik » 11 lis 2019, 09:39

Ja na svoju este cakam, ale objednaval som na zaklade tohoto videa a aj podla ohlasov zo zahranicnych for to funguje viac nez dobre.

https://youtu.be/zcut_LCPTes?t=104

FerencH

#23 Příspěvek od FerencH » 12 lis 2019, 09:40

Ahoj, fajn video, se jeví že jako „pěnotvor“ splní funkci.
--
Za mne – jedna nevýhoda- moc lehká a člověk má obsazeny obě ruce. Jsem zvyklý na svůj těžký keramický pěnotvor, tíha misky má výhodu v tom, že je odložena a stabilní a mám volnou jednu ruku, v které např. držím Břitvu, strojek a v druhé ruce štětku.
--
Ale jinak OK, každému vyhovuje to či ono. F

vartik

#24 Příspěvek od vartik » 19 lis 2019, 08:34

Vcera mi dosla ta miska a nebudem skryvat nadsenie :) Vyhotovenie mi pride kvalitne aj material uplne v pohode. Ziaden neziaduci pach ani nic podobne. Na prvy krat som pouzil krem TOBS Aloe a musim povedat, ze hned ako som zacal slahat, tak som si pripadal ako v skole ked som opisoval diktat z knizky, z ktorej ho ucitelka diktovala :lol: Rychlost produkcie a kvalita peny je pre mna nepoznana (som ale zaciatocnik).
Obavy kolegu vsezveda, ze sa bude material bortit sa nijak nepotvrdili a ja som pri prvom pouziti nespozoroval ziadne negativa. Stetku s 26mm knotom a pomerne tazkou plastovou ruckou som nechaval medzi prechodmi v miske a nedoslo ani k borteniu ani prevrateniu. Myslim si ze za to 1,70 € co som za nu dal je to za mna velmi dobra kupa a mozem len odporucit.

vsezved

#25 Příspěvek od vsezved » 19 lis 2019, 19:46

@vartik

Jsem rád, že jsem se mýlil a že jsi z misky nadšený.

Přeji ti ať miska dobře slouží.