Yaqi Atlantis 24mm Synthetic Hair Shaving Brush

... štětky, misky a jiné propriety...
david_ul

Yaqi Atlantis 24mm Synthetic Hair Shaving Brush

Příspěvek od david_ul »

Dobrý den kolegyně a dobrý den kolegové,

Nabízím Vám k přečtení další recenzi na holící štětec Yaqi jménem Atlantis. Materiál holícího štětce je syntetika a pryskyřice.
IMG_20210412_113950.jpg
Rychlý popisek:
Výrobce: Yaqi
Chlup: syntetika - BEAUX Silvertip HD Premium Knot. Model r.2021
Rukojeť: pryskyřice v designu moře. Je tam vidět písek (skleněné korálky) náznak zeleného čehosi (chaluhy) z moře, mušle a kamínek. Spodní číst pryskyřice je sice na fotkách vidět jako průhledná bílá, ale je jemně šmrnclá modrou barvou.
IMG_20210412_114115.jpg
rozmery_1.jpg
A teď nějaké čísla o velikosti:
průměr uzlu je 24 mm
výška celého štětce: 117.6 mm
1. výška syntetiky 52 mm
2. šířka chlupu 52 mm
3. šířka uzlu ve štětci 28 mm
4. nejužší místo na rukojeti 28.1 mm
5. nejširší místo na rukojeti 39 mm
6. výška rukojeti 59 mm

Váhu nevím. Nevážil jsem.
Kde jsem nakupoval:
https://www.aliexpress.com/item/1005002 ... 4c4d8WbZQb
A jak vypadá obchodní balení: holící štětec je zabalený do papírové krabičky. Samotný štětec je ještě zabalený (ručka) do slabého jemného papíru. Ten slouží proti poškrábání.
Velikost obchodního balení: 129 x 46.7x45 mm.
V době nákupu holící štětec stál 21 $.

Rukojeť: na spodní části již není popisek jako u štětců z roku 2020 a starší. Je tam nové logo Yaqi a designem to vypadá jako žeton z kasína. Je tam tedy jen Yaqi professional. Už tam není ani velikost uzlu. Vyvedeno je to v černo šedé barvě. Myslel jsem si, že by to mohl být odlitek nějakého kovu. Ne ne je to plast.
IMG_20210412_114640.jpg
Spodek rukojeti je průhledný. Až na úplně spodní část. Tam je písek, chaluhy a mušle. No a ten kamínek…
Horná část rukojeti je z probarvované modré námořní pryskyřice. Škoda, je to jiná modrá než miska na holení od Yaqi co jsem recenzoval zde: viewtopic.php?f=17&t=3437
Syntetika Beaux Silvertip HD Premium je krásně jemná, ale vydatná a zabírá okamžitě. Jak jsem psal je to uzel velikosti 24 mm. Takže se hodí do malých hrnků či misek na vyšlehání šlehačky.
IMG_20210412_114302.jpg
Syntetika Beaux Silvertip má mít podobné kvality jako opravdový jezevec silvertip. Tak aby ne. Vždyť je to třetí nejlepší kvalita z chlupu jezevce. Když bereme i mezitypy. Pokud ne tak je to top jedna.
Syntetika Beaux Silvertip bere krásně vodu. Díky tomu jste schopni udělat opravdu hodně bohatou šlehačku. Dnes už syntetika není sprosté slovo. Opravdu kvalitní syntetika se vyrovná kvalitnímu jezevci. Prostě kvalitu nezastavíš. Co u mě ještě nezaznělo. Tak, že syntetiku vyhledávají krom náročných uživatelů i eko lidi a vegani.
Vyrábí krásně šlehačku. Zkoušeno na tvrdých mýdlech i měkkých. Krém vypracuje ani nevíte jak. Popravdě dneska už asi nenarazíte na nějakou opravdu špatnou štětku, která by nefungovala tak jak chcete. To už musí být a musíte se snažit, aby to nevyšlo.

Fotky Vám zde přidám. Kdo má tento štětec nechť napíše také své poznatky.

David
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.