Spokar Reine Borste

... štětky, misky a jiné propriety...
david_ul

Re: Spokar Reine Borste

Příspěvek od david_ul »

Zdravím Tě Vousáči,

jj je v Kauflandu taky jsem ji viděl. Tato štětka je ten jejich základní model. Je osazená štětinou z prasátka. Dá se koupit v papírové krabičce, ale i volně stojící.

Dělá pěnu dobře, ale bohužel jak s kterým mýdlem. U tohohle štětce záleží hodně na teplotě vody a taky na mýdle. Alespoň co jsem s tím zkoušel já.

Přeji Ti pěkný den

David

Vousáč

Příspěvek od Vousáč »

Já si hned říkal, že na umělé štětiny to je až moc dobré a ono to jsou opravdové chlupy.

Před léty jsem si u našich západních sousedů koupil v DM nejlevnější štětku co tam měli,
je celá umělohmotná a chlupy jsou průhledné a bílé, skoro to vypadá jako jemné silonové vlákna.
Nasákavost vody je ale nulová, na našlehání pěny se to použít dá, ale na nanášení na obličej to už je horší.
Tak to se se Spokarem nedá ani srovnat.

obdivovatel

Příspěvek od obdivovatel »

Vážení vyznavači kvalitního holení!
S radostí jsem zjistil, že na těchto stránkách se také věnujete hodnocení kvality štětky na holení od české firmy Spojené kartáčovny a.s. (ŠTĚTEC HOLICÍ 8315/166/P).Tato firma dle mého názoru vyrábí docela kvalitní štětky za celkem rozumnou cenu.Produkuje jak štětky, které mají umělé vlákno (zkoušel jsem je, ale osobně je nikomu nedoporučuji), tak i štětky které mají jezevčí vlas.Dlouhou dobu jsem vůbec nevěděl, že tato firma holící štětky s jezevčím vlasem také vyrábí a již jsem zvažoval nákup dražší zahraniční štětky např. na UpravSe.cz. Jednoho dne jsem, ale při návštěvě jedné malé drogerie u nás v Týně nad Vltavou zjistil, že mezi vystaveným zbožím mají také štětku na holení s jezevčím chlupem přímo od této naší české firmy.Neváhal jsem a tuto štětku jsem si ihned na 179,-Kč zakoupil.Po ročním používání, kdy se holím každý den, musím konstatovat, že se dle mého názoru jedná o celkem kvalitní výrobek, který mohu každému doporučit.Ze začátku občas vypadnul nějaký vlásek, ale po delším používání to docela přestalo a poslední dobou vypadne vlas málokdy.Po pravidelném používání se jezevčí vlasy krásně rozvinuly do strany a štětka přesně dělá co dělat má.Mýdlovou pěnu mi přímo na tváři vždy krásně roztírá a stejně dobře jí i našlehá do krásné pěny.
Osobně tuto štětku doporučuji, jedná se dle mého názoru o docela kvalitní štětku za rozumnou cenu.
Samozřejmě vyznavači kvalitnějšího holení, kteří používají dražší a kvalitnější štětky mohou nad touto štětkou ohrnout nos, ale já bych ji za jinou značku již asi neměnil.Tento týden jsem si objednal u nás v drogerii ještě jednu štětku s jezevčím vlasem od této firmy, abych měl náhradní pro všechny případy.
Ještě jednou musím napsat, že tuto štětku doporučuji a velice rád bych si zde přečetl i další názory od mužů, kteří tento výrobek také používají.
Děkuji Vám za Vaši pozornost.

Wiking

Příspěvek od Wiking »

Pridam odkaz: http://www.spokar.com/images/kartace/12 ... 023095.jpg

Asi se bude jednat o podobny produkt jako Balea Jezevec za +- 180,-kc (z drogerie DM)

I kdyz tahle "Spokarova" rucka vypada mhohem lepe! Snad si i dokazu predstavit (kdybych tuhle stetku mel) ji pouzivat tak jak je a nemenit ji za drevo...

Nevite nekdo kde je tahle stetka k mani? V kterych drogeriich? Rossmann a DM ji nemaji..to uz jsem zjistil

obdivovatel

Vzkaz pro Wikinga a ostatní uživatele!
Podle Tvé fotografie, kterou jsi přidal ke své zprávě je to opravdu ten štětec na holení o kterém píši ve své předchozí zprávě a který tak vychvaluji.Cena je skoro stejná jako u štětky Balea Men, ale jelikož jsem štětku Balea Men také několikrát vyzkoušel, tak musím konstatovat, že štětka od firmy Spokar je podstatně kvalitnější a já už bych si nikdy štětku od firmy Balea nekoupil (i když za ty peníze není Balea Men zase tak špatná,raději jsem tuto štětku přenechal mé přítelkyni na ženské holení a ta je s ní zřejmě spokojená).Dále musím napsat, že stojánek, který byl u štětky Balea Men se nádherně hodí i na štětku od Spokaru a štětka v něm krásně sedí.
Dle mého názoru můžeš štětku od firmy Spokar sehnat spíše v menších prodejnách, tak jako se to povedlo mě.Prostě hledat a ptát se v prodejnách při každé příležitosti.

Děkuji Vám za pozornost.

obdivovatel

Tak jsem konečně zakoupil druhou a náhradní štětku na holení od již zmiňované firmy Spokar.Museli mi jí objednat, tak jsem čekal několik dní než mi jí dodali do drogerie, kde jsem si jí vyzvedl.Ihned po rozbalení jsem ucítil vůni jezevce a hned jsem jezevčí vlasy několikrát umyl, střídavě v mýdle a saponátu na nádobí, aby ztratila co nejdříve svojí zvířecí vůni, kterou zrovna moc nemusím.Po delším intenzivním používání Vás kolegové budu informovat, jestli je tento druhý kousek stejně dobrý jako ta první štětka na holení od této naší české firmy.
Děkuji Vám za pozornost.

david_ul

Příspěvek od david_ul »

Wiking píše:Pridam odkaz: http://www.spokar.com/images/kartace/12 ... 023095.jpg

Asi se bude jednat o podobny produkt jako Balea Jezevec za +- 180,-kc (z drogerie DM)

I kdyz tahle "Spokarova" rucka vypada mhohem lepe! Snad si i dokazu predstavit (kdybych tuhle stetku mel) ji pouzivat tak jak je a nemenit ji za drevo...

Nevite nekdo kde je tahle stetka k mani? V kterych drogeriich? Rossmann a DM ji nemaji..to uz jsem zjistil
Wikingu,

zkus se podívat do velkoskladu drogerie. Já jsem to nakonec také koupil přes velkosklad.

Do PM Ti pošlu telefonní číslo na zástupce firmy Spokar. Zkus se s ní domluvit a ona Ti ji sežene.

David

obdivovatel

Dobrý den.
Jak jsem slíbil v mé předchozí zprávě, že napíší mé vlastní hodnocení k druhé zakoupené štětce s jezevčím vlasem od firmy SPOKAR, kterou jsem si koupil po předchozí velice dobré zkušenosti po používání první štětky od této firmy.Dle mého názoru je druhá štětka stejně kvalitní jako ta první.Kvalita obou kusů absolutně nekolísá a je v podstatě úplně stejná.Občas u té druhé vypadne nějaký ten vlas, stejně jako u té první, ale nestalo se mi, že by vypadlo najednou větší množství vlasů.Pěnu dokáže s mýdla na holení udělat také stejně tak dobrou jako ta první štětka.A při používání na tváři je také stejně účinná a příjemná jako ta první.Jak jsem již psal v předchozí zprávě, tak musím i nadále konstatovat, že se jedná o kvalitní a funkční výrobek za velice přijatelnou cenu (179,-Kč).Děkuji Vám za pozornost.

Vousáč

Příspěvek od Vousáč »

A my děkujeme za krásné zhodnocení, jak se říká tzv. na vlastní kůži :P

Inu Spokar je zavedená firma, která nějaký ten rok vyrábí kartáče a podobné věci, takže kvalitu budou mít
vychytanou.

david_ul

Příspěvek od david_ul »

Vousáč píše:A my děkujeme za krásné zhodnocení, jak se říká tzv. na vlastní kůži :P

Inu Spokar je zavedená firma, která nějaký ten rok vyrábí kartáče a podobné věci, takže kvalitu budou mít
vychytanou.
Ahoj Vousáči,

je to tak. V Praze jsem se dozvěděl ve velkoobchodě s drogérií, že Spokar dělá i holící štětce pro jiné firmy. Teď nemyslím kaufland a spol. Ale pro nějakou značku do Německa a Rakouska. Akorát se mi nepovedlo vytáhnout tu důležitou informaci jaká je to značka. Jen jsem dostal info, že, když poznám jezevce od spokaru i jejích ručku, tak poznám i tu Německou a Rakouskou značku. Tak budu hledat.

David