Praktická miska na holení

... štětky, misky a jiné propriety...
PetrS
mentor

Re: Praktická miska na holení

Příspěvek od PetrS »

Naprosto souhlasím a i té by mi bylo líto, protože si zalouží lepší osud než ošmirglení při pěnění.
:cry:

ater
mistr brusič

Příspěvek od ater »

@PetrS: No kort pokud ke štětce máš už nějaký vztah. :) Otázka je jak moc by miska štětku ničila, případně jestli by u kančích stětin urychlila třepení konců = lepší štětka. Kolik by za rok používání ze štětky ubylo nezjistíme pokud to nezkusíme.

PetrS
mentor

Příspěvek od PetrS »

Štětka je takový huňatý kamarád a občas ňuchám jak voní ještě než se namočí a taky jak je příjemá na tváři.
Mám pocit, že rozdělávání pěny v klasické misce bude mnohem přijatelnější, jak v "zubaté" misce, protože jinak by to naši předkové už dávno používali hojně.

vsezved

Příspěvek od vsezved »

Ale Péťo, já osobně od té doby, co mám keramický pěnotvor z hromadné obědnávky z hrnčířství (vše lze dohledat na fóru) jiným způsobem nepěním. Používání pro mne bylo tak návykovê a rychlé. Na dně mám spirálu, nevím zda to je stejné jako "zubatá miska", ale štětka se nijak znatelně neopotřebovává.

PetrS
mentor

Příspěvek od PetrS »

Též mám dvouplášťový pěnotvor se spirálou na dně a to je něco naprosto jiného. To je jen mírné zvlnění bez výrazných nebo dokonce hranatých výstupků a navíc je to lesklá glazura a tak po ní chlupy sklouzávají bez poškození. Ty "postavené" misky z tiskárny nemají hlazený povrch a proto v nich jezevčice má jiné podmínky pro práci.

lahcim

Příspěvek od lahcim »

Tiskárnu mám, tak pokud by měl někdo zájem a chuť takovou misku vyzkoušet, můžeme se domluvit.