Ocelový stojánek na holící štětec a holící strojek (bagr)

... štětky, misky a jiné propriety...
david_ul

Ocelový stojánek na holící štětec a holící strojek (bagr)

Příspěvek od david_ul »

Zdravím Vás Gentlemani,

dovoluji si přidal další téma.

Téma zní : Ocelový stojánek na holící štětec a holící strojek (bagr)

Zakoupil jsem jej pro své potřeby a zde je výsledek.

Ocelový stojánek na holící štětec i holící strojek je masivní a dobře vyrobený. V České republice jsem jej viděl za cenu okolo 500-600 Kč. (ano je v tom daň, záruka 24 měsíců, clo, marže a nakonec i cena samotného stojánku). Já jsem využil nabídku obchodníka, který prodává jak na Ebay tak na Aliexpressu.
Cena jednoho stojánku mě vyšla tedy na 130 Kč. Poštovné bylo již v ceně.
Materiál je tedy ocel a povrchová úprava je chrom. Jak tlustá je vrstva to nevím. Ale zatím se neloupe, ani neškrábe. Sváry co jsem koukal tak jsou pevné. Neříkám, že na pohled pěkné, ale je vše následně pochromováno.
Váha: odhadem tak 200 g. Zatím jsem nevážil.
Na stojánek jsem dal všechny těžké štětce (suché) co mám a stojánek je stabilní. Vyměnil jsem i holící strojky a stojánek drží. Takže bych řekl, že se nebude převažovat.

Není to reklama, ale přidávám odkaz na obchod:
http://www.aliexpress.com/store/product ... 43617.html
Cena tam je 5,94 Dolarů.
Tento prodejce prodává i na Ebay, ale tam tuto cenu v době, kdy jsem kupoval já nebyla.
http://www.ebay.com/sch/m.html?_nkw=&_a ... ng&_sop=15
Reference má na Ebay 99,9 %.
Záruka je jeden rok. Obchodník trvá na reklamaci pouze fotografickým způsobem. Takže není nutné odesílat vadný kus. Mám stojánek pár dní takže jsem nereklamoval.
Posílán balík z Číny: 14.11 2014
balík mi přišel: 24.11 2014
Vše šlo přes China post a v CZ přes Českou poštu.

Do vlákna přidávám i fotografie pro zájemce a také fotografii s údaji o rozměrech.
Snažil jsem se fotit normálně, ale protože není moc světla tak jsem fotil pod lampičkami. A tak omluvte kvalitu :) Závada byla mezi stojánkem a židlí.... Takže světlo :)

Rozměry jsou tedy takové:
A 10,8 cm
B 4,3 cm/ vnitřní 3,2 cm/ výkroj 2,5 cm
C 0,6 cm
D 6,1 cm
E 1,7 cm
F 2,3 cm
G 0,6 cm
H 1,8 cm
CH 1,5 cm
I 5,9 cm
J 0,5 cm
K 7,2 cm

všechny rozměry jsou v cm. Prosím berte ohled na možné nepřesnosti v řádu mm.

Na závěr ještě poděkuji Radkovi (Redysh) za holící štětec, který je na fotce.

David
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Redysh

Re: Ocelový stojánek na holící štětec a holící strojek (bagr

Příspěvek od Redysh »

Ahoj všem,
protože nechci zakládat další podobné téma, dovolím si použít Davidovo vlákno (snad se na mě nebude zlobit :P ) a představit Vám další stojánek na holící strojek a štětku z Číny. Zakoupil jsem 2 kousky na ebay.com, pro sebe a pro kamaráda. Oběma nám je nadělí Ježíšek pod stromeček :P .

Stojánek je poměrně robustní konstrukce, vyrobený z oceli a pochromovaný. Na pohled vypadá luxusně, žádné nedokonalosti v chromování jsem nenašel a to jsem oba kousky podrobil důkladné prohlídce. Ze spodu základny je černá pěnovka, takže stojánek po hladkém povrchu neklouže.

Základní parametry stojánku jsou:
- celková výška 150mm
- průměr základny 74mm
- výška základny 15mm
- vnitřní šířka třmenu pro štětku 30mm
- osa většího třmenu 35mm od osy stojánku
- vnitřní šířka třmenu pro bagr 13mm
- osa menšího třmenu 25mm od osy stojánku
- celková délka třmenu 94mm (57mm + 37mm od osy stojánku)
- tloušťka třmenu 2mm
- výška spodní plochy třmenu od dna základny 131mm
- průměr nosné tyčky 12mm
- váha stojánku 230g

Cena za 2 stojánky byla 21,04 USD + 11,98 USD doprava z Číny = celkem 33,02 USD. Při platbě přes PayPal 766,- Kč, což činí 383,- Kč/kus včetně dopravy. Podobný výrobek jsem na trhu v ČR nenašel. Stojánky jsem objednal a zaplatil 9.11., ještě týž den je čínský prodejce odeslal (a poskytl sledovací číslo čínské pošty). Zásilka přišla 27.11. Žádné clo ani DPH jsem neplatil.

Jak je vidět na přiložených fotografiích, stojánek se hodí na většinu jezevčic a bagrů běžných rozměrů.

Zdraví
Redysh
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.