Cestovní štětka od Virginia Shaving (Čína)

... štětky, misky a jiné propriety...
Frank

Cestovní štětka od Virginia Shaving (Čína)

Příspěvek od Frank »

Konečně jsem na cestách dopotřeboval gel ve spreji a začal se ohlížet po nějaké cestovní štětce. Umělou jsem nechtěl, jezevčice stojí přes 1000Kč, což se mi zdálo docela dost a tak jsem se rozhodl podívat se do číny. Po chvíli hledání jsem našel na aliepressu prodejce Virginia Shaving a začal u něj vybírat. nakonec to dopadlo tak, že jsem vybral silvertip, zaplatil a čekal. Štětka dorazila za 3 týdny, takže celkem standart.

Po rozbalení mě překvapilo, že štětka má ve srovnání s baleou kratší a tvrdší štětiny. Při prvním propláchnutí barbusem se ještě nic zásadního nedělo, ale při druhém mě překvapila množstvím a hustotou pěny. Něco takového nejsem schopen se starou štětkou dokázat. Chlupy nevypadávají, slabý zápach jezevce se vymyl při 3 propláchnutí.

Začal jsem tuto štětku používat i doma s tím, že ji pořádně otestuji, po měsici mohu tuto štětku rozhodně doporučit a balea se přestěhovala dozadu do skříňky jako záloha.

Tady je odkaz: http://www.aliexpress.com/item/Silverti ... 43053.html

Wiking

Re: Cestovní štětka od Virginia Shaving (Čína)

Příspěvek od Wiking »

Okouknul jsem ty fotografie ktere tam jsou, a musim konstatovat, ze stetka vypada jako jednovajecne dvojce se stetkou Mühle, s tou cestovni. Prumer uzlu 19mm.
Tu vlastnim ja a taky jsem s ni velice spokojen.
Princip zavirani a skladani se zda byt identicky.