Štětek není nikdy dost.

... štětky, misky a jiné propriety...
Wiking

Re: Štětek není nikdy dost.

Příspěvek od Wiking »

Cetl jsem nekde na netu ze zivotnost kvalitni stetky (za predpkladu ze se o ni clovek stara = po pouziti ji d u k l a d n e proplachne, p o r a d n e vytrepe a susi hlavou dolu) by mela byt kolem 20 let..
tak jen tak pro informaci.. :P

mons

Příspěvek od mons »

PetrS píše:Krásné kousky - gratuluji.
Jaký je průměr toho většího uzlu :?:
Výrobce velikost označuje jako King. :?:

PetrS
mistr mentor

Příspěvek od PetrS »

Tedy velikost Královská...
8-)

Vinci

Příspěvek od Vinci »

Nerád robím skoré závery, preto som si to od Vianoc nechal prejsť hlavou a tvárou :D .
Veľkosť uzlu 28mm, od p. PetraS. Luxusná štetka pre gentlemanov ;) , vrele odporúčam.
http://www.rajce.net/f1031081003

PetrS
mistr mentor

Příspěvek od PetrS »

@Vinci
jsem moc rád, že jsi spokojený, protože Tvoje spokojenost, je moje potěšení.

V současnosti je ještě jeden kus Jezevčice průměr 28 se stojanem připravený a v květnu budou další. Jako super nabídka bude mezi nimi jeden jediný raritní kus o velikosti která je opravdu nadměrná - velikost uzlu 38mm plus ručka a stojan z Ovangkolu. Celkem budu mít dva, ale jen jeden bude v nabídce.
Když jsem porovnával průměr hrdla ručky 28 nebo 30 a průměr 38, tak je to hodně velký rozdíl který je viditelný. Sám jsem zvědavý jak se bude s takovou velikostí pracovat. Zatím mám zkušenost, že velký uzel mi šetří mýdlo a práci při tvorbě pěny a tak uvidím co zvládne ten veliký obr. Někomu se velikost 28/30 sama o sobě už zdá nadměrná a navíc se běžně nevyskytuje, ale kdo si na ni zvykne tak je s ní spokojený a vychutnává si ji, a velikost 38 bude pro labužníka kterému přinese potěšení.
Až bude hotový, tak dám fotky do mého vlákna s Jezevčicemi.
8-)

Vinci

Příspěvek od Vinci »

:o Petr, to sa nedá prehliadať aj ja som len človek. Máš mail :P
Aj názov tohoto vlákna potvrdzuje, že ich nieje nikdy dosť.

PetrS
mistr mentor

Příspěvek od PetrS »

Rychlá dohoda a obří Jezevčice je zamluvená.
8-)

Vinci

Příspěvek od Vinci »

Madam veľkosti 28 s novou kamarátkou veľkosti 38 :twisted:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Yaron
Donátor

Příspěvek od Yaron »

Pěkná macanda, jen si říkám, není ta 38mm už trochu velká? Já mám také raději větší štětky, ale toto je opravdu obryně :). Jaká je v praxi ve srovnání s menší sestrou?

Vinci

Příspěvek od Vinci »

No zrovnanie je také, že odkedy mi prišla veľká madam tak menšiu nepoužívam. Väčšia má ešte tvrdé strieborné špičky, sem tam jeden vlas povolí no zvykáme si na seba :D .Trošičku inak ju musím držať, je to predsa váha a keď ju chytím za koniec kupodivu ma začne bolieť ruka, pri chytení za "telo - stred" tento problém nieje. Medzi nimi dvoma nepozoroujem väčšiu spotrebu mydla. Podľa môjho názoru môže byť tento rozmer pre niekoho už neprípustný, pre ňa je ten rozmer ešte v únosnej miere a používam ju rád, no do väčšej by som už nešiel. Predsa tu je už práca naviac pri samotnom namáčaní, a naopak vymývaní mydla. Myslím, že aj tvorca PetrS by mohol pridať svoj názor. ;)