Schvalování příspěvků

Zde se můžete ptát na vše co souvisí s provozem tohoto fóra.
Odpovědět
hades

Schvalování příspěvků

Příspěvek od hades »

Zdravím,
měl bych připomínku ohledně systému schvalování příspěvků. Chápu, že novým uživatelům nejprve někdo příspěvky musí schválit, aby se zamezilo spamu (i když, tomu tak vždy nebylo), na druhou stranu mi ale přijde, že je tento systém dosti kostrbatý, a to hned z několika důvodů, které uvedu níže. Neberte to prosím jako kritiku práce, kterou zde administrátoři odvádí (nebo berte, to už je na vás :) ), každopádně, je to především připomínka uživatele tohoto fóra a fanouška kvalitního holení
Je sice pravdou, že jsem na tomto fóru relativním nováčkem, i přesto, že jsem se zde registroval již před 2 lety, tak zde moc příspěvků nemám, ale fórum sleduji pravidelně a nacházím na něm plno užitečných rad, za které jsem vděčný.
Přesto si však nemyslím, že pokud na fórum vložím příspěvek, tak by nemuselo trvat dva dny (nebo více), než ho někdo schválí… Podívat se na příspěvek jestli se nejedná o spam a případně ho potvrdit, nebo vymazat, to není až taková zátěž, a pokud ano, pak je tento systém dle mého názoru nesmyslný. Před spamem se dá chránit i jiným systémem. Pokud schvalování trvá delší dobu, pak je to více otravný prvek nežli ochrana fóra před spamem. Hned uvedu příklad: Budu zde chtít řešit nějaký problém, ale než se můj příspěvek vůbec zobrazí, uběhnou dva dny a já už to mezitím třeba vyřeším. Příspěvek se objeví, někdo mi bude chtít udělit radu, ale bude trvat určitý čas, než uvidí, že jsem již dospěl k nějakému závěru, případně se podělil o řešení s ostatními kolegy. V opačném případě tento systém zapříčiní, že bude trvat dlouho, než se dobereme nějaké řešení, což mi osobně vadí asi mnohem víc. Ano , nemám rád věci, které jsou zbytečné zdlouhavé a občas jsem i mírně netrpělivý, obzvlášť pokud řeším nějaký problém, a asi nebudu sám. To si člověk pak připadá, jak kdyby vyřizoval nějaké formality se státní správou. Proto se domnívám, že toto opatření fóru neprospívá, zdali se mnou můj názor sdílí ještě někdo jiný anebo ne, to už je samozřejmě na vás.
Přeji vám příjemný den, a doufám, že za svou smělost nepoletím směr „Banana Island“. 

Hades

Radgost
admin

Re: Schvalování příspěvků

Příspěvek od Radgost »

Zdravím,
nějakým bugem tohoto fóra se tvůj účet dostal do zacyklení schvalování všech tvých příspěvků.
Opraveno.

hades

Re: Schvalování příspěvků

Příspěvek od hades »

Zdravím,
aha, tak tím vše vysvětluje. Mockrát děkuji za vyřízení ;)

Odpovědět

Zpět na „Dotazy na administrátory fóra“