Putovní balíček - 2018/2019

FerencH

Re: Putovní balíček - 2018/2019

Příspěvek od FerencH »

Ahoj, zde foto obsahu putovního balíčku (kvalita fotky omezena těmi 80 kiB). Hodně žiletek, mýdla a nějaká ta VPH.
--
Asi tuším kam drvoštěp míří, asi má zájem o část balíčku – žiletky, nebo se mýlím?? To poštovné snesu i na dva lidi (už mám doma zásobu bublinkových obálek). F
PS balík od milosk měl 0.788 kg za 79 kč
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) FerencH dne 03 úno 2019, 09:16, celkem upraveno 1 x.

FerencH

Příspěvek od FerencH »

Ahoj,
to: Ghislain Lambert + Radgost (chlapi, mám zaslat?? pokud mi sdělíte adresu?)
----
Balíček byl fajn, odřezky mýdel a krémů jsem si již dal bokem. Co s tím zbytkem? Na prvního nebo na Admina.
--
mýdlo Mühle – byla jen prázdná krabička, pak a asi od Milosk - Alpa378 a Olimon (díky) – kvůli nim se mi hranatý balík dělat nechce .., ale přidal jsem Nivea + kousky - mýdlo Ventoux a krém na holení The Bluebeards Revenge..
--
..obsah .. sáčky jsem znovu zkulturnil + popsal – zde je, zůstaly žiletky + vzorky pěn a mýdel a mám připraveno k zaslání v bublínkové obálce (pokud budu mít adresu, zašlu),
F
89.jpg
90.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) FerencH dne 04 úno 2019, 09:05, celkem upraveno 1 x.

billie

Příspěvek od billie »

Ahoj pánové,

až bude balíček opět v chodu a nikdo nebude na řadě, rád bych se také přihlásil. Mám doma olej před holením a pár modrých Aster, které na mě nefungují a rád bych to poslal dál a tohle je asi nejlepší způsob.

Míra

FerencH

Příspěvek od FerencH »

Balíček zaslán již na výchozího - Ghislain Lambert.
To: billie, určitě někdy bude další putování…
Jinak mě to prospělo, zejména odřezky z mýdel mám uloženy... a ještě bude trvat pár týdnů, než to vše otestuji,
Díky, F.
Naposledy upravil(a) FerencH dne 06 úno 2019, 06:27, celkem upraveno 1 x.

FerencH

Příspěvek od FerencH »

To: Radgost. Prosím Admina o uzavření tématu. F

Radgost
admin

Příspěvek od Radgost »

Zatím nechám otevřeno pro případné pozdější zájemce.
Ale musí se jich najednou nashromáždit alespoň 5.

milosk

Příspěvek od milosk »

--
mýdlo Mühle – byla jen prázdná krabička, pak a asi od Milosk - Alpa378 a Olimon (díky) – kvůli nim se mi hranatý balík dělat nechce .., ale přidal jsem Nivea + kousky - mýdlo Ventoux a krém na holení The Bluebeards Revenge..
--
Nezlob se, ale pokud se ti zda,ze 79,- za balicek je moc, asi by ses nemel takovych akci zucastnit. Citim se znevazen, pridal jsem ***************, ******* a ty, Ferenci, rozhodnes, ze dalsi jiz nemaji narok. V Muhle mydlu byl jeste kousek, mozna zapadl mezi noviny kterymi jsem vycpal balicek. Tez te prosil o balicek billie,ale co uz.

Drvoštěp

Příspěvek od Drvoštěp »

To Milosk: :?
Původně jsem se toho chtěl zúčastnit ale když jsem pak viděl foto obsahu toho balíčku, tak jsem to rozmyslel.
Navíc ty věci v balíčku moc dobře znám. Takže potřetí do toho nejdu. :|
Mimochodem jsem minule platil 120,- poštovného, protože tehdy balík byl mnohem větší a těžší. ;)
Tak asi tak. 8-)

milosk

Příspěvek od milosk »

Dr: To naprosto chápu, pro ty, co mají s balíčkem už zkušenosti a navíc jsou s holenim mnohem dál,to naprosto nemá význam 👍

lahcim

Příspěvek od lahcim »

Ahoj,

musím se přiznat, že jsem byl z tohoto pokusu o Putovní balíček docela zklamaný. Z toho posledního, organizovaného Wikingem, jsem byl nadšený. To byla bedna plná vůní a zajímavých věcí k vyzkoušení. Jenže Wiking tomu dal čas, sám do baličku vložil mnoho věcí, něco se u něj sešlo od dalších členů fóra a myslím, že do toho byl tenkrát zapojen i obchod luxusni-holeni.cz. Jedno ale letošní balíček dokázal. A to, že nás stále baví zkoušení nových věcí a stále je mezi námi ochota a důvěra si tyto věci posílat.

Co to tedy zkusit znovu a lépe?! Po vzoru Wikinga to neuspěchat, zkusit oslovit i nějaké obchody, počkat až se to dostane mezi větší počet členů - ne každý sem chodí tak často, počkat až se najde dostatek zájemců o balíček a shromáždit příspěvky a vzorky u výchozího člena a teprve pak pustil balíček do světa. Ať si to znovu můžeme užít, tak jako dříve.