Pravidla fóra

Pravidla tohoto fóra
Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3359
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Pravidla fóra

Příspěvek od Radgost »


1. Na tomto fóru diskutujeme o břitvách, strojcích na žiletky, žiletkách (mimo vícebřitů) a věcech s tím souvisejících.
2. Žádná politika - na toto fórum chodíme odpočívat, ne politikařit.
3. Žádné urážky a vulgarity.
4. Žádné zveřejňování warezu.
5. Žádné příspěvky o sexu nebo pornu.
6. Žádné rasové, národnostní či gender problematiky týkající se poznámky.
7. Žádné porušování autorských práv (obecně všech platných zákonů).
8. Žádné reklamní příspěvky (administrátoři si vyhrazují právo na úpravu či smazání příspěvku v případě podezření na reklamu či její kampaň).
9. V sekci Bazar lze prodat maximálně 12 předmětů za kalendářní rok - na žádost lze udělit vyjímku.
10. Nelze inzerovat formou aukce.
11. Skupinové nákupy může zakládat pouze člen fóra, který je na fóru aktivní minimálně jeden rok a který je administrátory fóra považován za „seriózního“. I přesto se provozovatel tohoto fóra zříká jakýchkoliv plnění vůči poškozeným touto akcí a to i v případě, že se nákupu zúčastní.
12. Vkládejte fotografie o maximální velikosti 640x480 pixelů a 80 kB. Fotografie, které nebudou splňovat všechny kritéria nelze na fórum vložit
13. Obecné zásady vkládání příspěvků na fórum (nejen pro nové uživatele):
- Příspěvky se vkládají do jednotlivých diskuzí/vláken, jejichž název určuje dané téma.
- Držte se daného tématu, pokud tam budete diskutovat o jiných věcech tak vaše příspěvky budou vymazány.
- Před vložením příspěvku si napřed vyhledejte, zda se to co vás zajímá zde již nediskutovalo. Pokud ano, tak vložte váš příspěvek existujícího tématu.
- Z výše uvedeného plyne pravidlo - nezakládejte duplicitní témata!!!

14. Vzhledem k platnosti zákona zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a od 25. 5. 2018 v souladu s GDPR (General Data Protection Regulation) - Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) prosím při registraci na toto fórum nepoužívajte jako nick/přezdívku své občanské jméno ani vaše veřejně známé přezdívky tak aby jste podle tohoto jména či přezdívky nemohli být identifikováni.

15. Uživatelský účet, jehož název/nick bude svým tvarem přípomínat občanské jméno spolu s příjmením nebo dle mínění administrátorů umožňovat ztotožnění jeho uživatele, bude bez dalšího upozornění administrátorem odstraněn z databáze fóra!!!

16. Snažte se dodržovat pravidla českého a slovenského pravopisu.

POSLEDNÍ PRAVIDLO TOHOTO FÓRA:
Neexistuje správné a nesprávné oholení.


V případě, že s těmito pravidly nesouhlasíte, případně požadujete z tohoto fóra odstranit svůj uživatelský účet z jiného důvodu, kontaktujte mne prosím s touto žádostí na adrese forum(zavináč)britva(tečka)cz.
Příspěvky odstraněných účtů zůstávájí na fóru zachovány.
A to nikoliv z majetnických pohnutek, ovšem vzhledem k tomu, že je fórum zaměřeno odborně by mohlo odstranění i několika málo příspěvků ve vlákně diskuzi naprosto znepřehlednit, pokud ne úplně zničit. S takovou bychom mohli celé fórum po nějaké době rovnou smazat.

Kdo nehodlá dodržovat tyto zásady, nechť se laskavě věnuje webům a fórům, které jsou pro tyto témata určeny a nechá žít členy této komunity v blažené nevědomosti o pravdách, které sem chtěl vložit.

Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3359
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Pravidla fóra

Příspěvek od Radgost »

Dnes proběhla aktualizace bodu 1, 8 a 9.

Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3359
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Pravidla fóra

Příspěvek od Radgost »

Došlo k aktualizaci pravidel fóra s důrazem na zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a od 25. 5. 2018 v souladu s GDPR (General Data Protection Regulation) - Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Uživatelský avatar
Radgost
admin
Příspěvky: 3359
Registrován: 13 lis 2008, 15:29

Re: Pravidla fóra

Příspěvek od Radgost »

Dnes přidána žádost o dodržování pravopisu.
Chápu, že se do psaného textu občas vloudí chybička a nevadí mi anglicismy, zkratky, či novotvary, ale věta by měla začínat velkým písmenem a končit interpunkčním znaménkem. To jsou znalosti z prvního stupně základní školy...