První videonávod v českém jazyce jak se holit břitvou

Videa naše i cizí týkající se Břitvy
Chrudos
Donátor

Re: První videonávod v českém jazyce jak se holit břitvou

Příspěvek od Chrudos »

2 Artifex
i přes všechny nedostatky , které jsem nezaznamenal, bych tady na foru rád veřejně prohlásil, že to video mi zachránilo život :) nebo alepoň kůži od trvalých stop po Břitvě. Původně jsem chtěl první holení Břitvou zvládnout tak nějak samostatně, ale pýchu jsem raději odhodil a to video si pustil :P super, ještě jednou díky za něj.

kono

Příspěvek od kono »

...teda,přijmi můj velký obdiv...po shlédnutí tohoto videa jsem se odhodlal a shodil jsem pomocí břitvy i to,co jsem chtěl zanechat na naše vodácké "sympozium"...zkrátka,oholil jsem všechno,co mi na mý "držce" narostlo...největší problém byl,když jsem se holil pod nosem,ty cca 1,5 cm fousy jen tak nešly dolů...a hlavně jsem se bál...teď už mám xicht jako když jsem se narodil,přibylo mi pár šrámů,ale už vím,že kdo jednou zkusí břitvu,nikdy nechce jinak...a u mě je to stejné...respekt...!!!

Radgost
admin

Příspěvek od Radgost »

Téma promazáno od nesouvisejících příspěvků.

Ivánek

Příspěvek od Ivánek »

Móc zajímavé k výuce holení http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... lmJzfIAwqk , kde se učnice pod dohledem mistrové odborného výcviku učí holi břitvou, naštěstí tupou. Výborný je výklad mistrové.

Milik607

Příspěvek od Milik607 »

Myslím si,že naprosto fajnová věc,hlavně pro nás začínající s břitvou. Za sebe velký dík.

Odpovědět

Zpět na „Videa“