Fórum Břitva CZ & SK

Fórum pro chlapy holící se jediným ostřím
Poslední návštěva: 16 říj 2019, 14:51 Právě je 16 říj 2019, 14:51

Všechny časy jsou v UTC+02:00

[ 256 příspěvků ]  Přejít na stránku « 122 23 24 25 26
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 03 srp 2019, 21:36 

Chci tymto poděkovat Petrovi za skvěle nabroušenou krásku. Když porovnám holení s ní po mém a jeho nabroušení. Tak to byl úplně jiný level holení. Břitva brala vše bez náznaku tahání, nebo zasekávání se do vousu. Měl jsem při holení veliký respekt před dokonalým ostřím. S kraskou jsme spolu holení krásně užili, potvrdili par kapkami krve způsobeno vlastní nešikovností a výsledkem bylo BBS oholení bez podráždění. Děkuji ještě jednou za možnost poznat jiný level holení britvou i cíle na své cestě k nabroušení kvalitního ostří.

PříspěvekNapsal: 03 srp 2019, 22:30 
Mistr Mentor

Jsem moc rád Ivbro70, že jsi spokojený s ostrostí Tvé Krásky a zároveň díky za možnost doslova vědeckého výzkumu při tvorbě ostří a ostrosti. Je to vzájemná podpora v cestě kupředu.

Přeji Ti spoustu spokojených oholení a fajnové broušení, Petr.
8-)

PříspěvekNapsal: 27 zář 2019, 18:09 

ZdravímVás všechny,
léta jsem koketoval s myšlenkou na holení břitvou. Nyní jsem uskutečnil, zatím trochu rozpaky, nicméně v jednom nikoliv. Na fóru jsem narazil na jméno Petrs a napsal o radu začátečníkovi. No líp sem udělat nemohl
vstřícnost k nezaplacení a zkušenost pro mě nedocenitelná. Zkrátím to - mám od něj obtahovací řemen, fajnovost nebývalá, řemeslo s láskou a nadšením, ecetera, ecetera,ecetera. Prostě štěstí začátečníka, že jsem na Tebe a Tvou práci doslova narazil čumákem :P .
Díky moc Petře a už koumám co si jako dárek nechám od své paní koupit příště a co si vyberu sám.
Poklona veliká a zdravím.
Standa.

PříspěvekNapsal: 27 zář 2019, 21:57 
Mistr Mentor

Ahoj Jižane,

díky za krásné a milé pochválení a velice si toho vážím.
Pokud budeš chtít další věci z mé nabídky, rád pošlu.

Přeji Ti spoustu spokojených oholení a srdečně zdravím, Petr.

PříspěvekNapsal: 28 zář 2019, 22:17 

Dovoluji se tímto připojit k superlativům Jižana a velkému poděkování nejen Petrovi, ale také jeho ženě Jitce. Petr mi radami a svým časem i mimo jeho činnost velmi pomohl v začátku, když jsem nevěděl prakticky nic, pomohl s výběrem břitvy i návody, jak na víceméně vše kolem břitev. S jeho sympatickou ženou Jitkou mne také dá se říci velmi mile přijali do světa břitev, když jsem je navštívil. Samozřejmě mám také od Petra dlouhý obtahovací řemen, který je moc fajn, a na svou historickou druhou dámu v pořadí i ručně dělané pouzdro. Již mi dvě dámy excelentně a také v zásadě obratem nabrousil a tím pomohl tomu, že u břitev evidentně na dlouho zůstávám (a že ve mně Petrovým slovníkem Bacillus Břitvomilus hlodá a hlodá a měl bych radost, kdybych dále nákazu šířil). Proto jej také mé další 2 dámy k broušení v brzké době čekají. ;) A samozřejmě také netrpělivě čekám na novu várku velkých, ručně dělaných jezevčic, které Petr vyrábí... Fotky ostří z mikroskopu jsou jen třešnička na dortu v podobě perfektního připravení každé dámy na holení. Děkuji tedy mnohokrát za vše.

PříspěvekNapsal: 29 zář 2019, 18:44 
Mistr Mentor

Ahoj Mond,

díky za příjemné pochválení a jsme velice rádi, že jsme mohli s Jituš přispět k Tvé spokojenosti ohledně Břitev a pohodového holení. Štěstím bylo, že broušení vyšlo právě k sérii zrenovovaných Břitev kolegů a tak jsem je přidal, jinak by to bylo čekání na velmi dlouho. Bacilus Břitvomilus je vysoce infekční a dokáže napáchat veliké nakupování :D
Přejeme Ti s Jituš spoustu pohodových oholení a fajnové obtahován.
Zrdavíme, JaP
:P 8-)

[ 256 příspěvků ]  Přejít na stránku « 122 23 24 25 26

Všechny časy jsou v UTC+02:00