Ohlasy na broušení a renovace Břitev - PetrS

PetrS
mentor

Re: Ohlasy ohledně broušení a renovace Břitev - PetrS

Příspěvek od PetrS »

Přeji spokojené holení a stále dobré ostří.
Renovace jsou v plném proudu a tak další kolegové budou mít brzy své Krásky doma.
Zdravím, Petr.
8-)

profor

Příspěvek od profor »

Rad bych velice podekoval Petrovi za kompletni rekonstrukci a naostreni ctyr britev. Dnes prisly - jako obvykle mne posta upozornila pozde a na poste uz lezely. :)

Z Petrovy prace je videt, ze jej bavi.
Ostrost britev je vynikajici a i strenky a nytky jsou dokonale.
Britvy, u kterych si clovek nebyl jist, ze budou nekdy holit, jsou v dokonalem stavu.

Moc dekuji a preji hodne dalsich spokojenych lidi a britev, ktere prohlednou a dostanou se opet do aktivniho zivota! :)

PetrS
mentor

Příspěvek od PetrS »

Jsem moc rád Profor,
že jsi spokojený a zároveň Ti díky za obrovskou trpělivost.
Dodací časy jsou sice dlouhé, ale snad to vynahradí znovu oživení a návrat Krásek zpět do břitevnického života.
Přeji spoustu spokojených oholení a zdravím, Petr.
8-)

Chrudos
Donátor

Příspěvek od Chrudos »

Rád bych zde veřejně poděkoval Mistrovi za navrácení 7 mi břitev zpět do plně funkčního stavu.
Excelentní práce od A do Z, bez jakýchkoliv pochybností.
Děkuji. Ch.

PetrS
mentor

Příspěvek od PetrS »

Je mi potěšením, že jsi spokojený se svými Kráskami.
Trvalo to sice hodně dlouho než se k Tobě vrátily, ale za Tvoji trpělivost budiž Ti odměnou spousta pohodových oholení s Kráskami, které Ti budou způsobovat jen radost.

Přeji Ti stále dobré ostří a vždy pevnou ruku,
zdravím, Petr.
8-)

maculak

Příspěvek od maculak »

Rád bych touto cestou poděkoval Petrovi za excelentně odvedenou práci jak renovaci tak i broušení mých sedmi kousků, už se těším jak jednu z nich dnes přiložím na své pětidenní strniště... až budu mít chvíli času tak vyfotím a přiložím foto... Ať se daří Petře a pevnou ruku. Pavel

PetrS
mentor

Příspěvek od PetrS »

Budiž Ti odměnou Pavle,
za Tvou obrovskou trpělivost a dlouhé čekání, spokojené holení a společnost Tvých Krásek v plné parádě.

Tvoje spokojenost, je mým potěšením.

Přeji Ti stále dobré ostří a vždy pevnou ruku.
Zdravím, Petr.
8-)

js77

Příspěvek od js77 »

Ahoj, vcera dosla zasilka nabrousenych britev od Petra a tak jsem se vecer hned pokusil vubec poprve britvou oholit, povedla se cela tvar bez kniru ktery jsem neholil.POcit byl neskutecnej, nadhera!zvuk pri holeni a celkovej dojem je uzasnej!A to vse probehlo bez krve, za to bych chtel velice podekovat Petrovi!!!za to jak je nabrousil a za jeho
trpelivy pristup a za jeho cas, vecne odpovedi na me otázky. Jeste jednou dik..vazim si tve prace a pristupu, ktery v ČR neni samozřejmostí, zapomněl bych zminit remen skrasnou drevenou rukojeti a s jmenem vyrazenym do kuze!

ps. Jen me stve ze jsi tak zavalen praci pac uz mam dalsi tri na nabrouseni :D dik Honza

PetrS
mentor

Příspěvek od PetrS »

Ahoj Honzo,

gratuluji k oholení, které Ti změnilo pohled na tak prozaickou činnost jakou je zbavování se vousů. Zároveň Ti blahopřeji, že vše proběhlo bez problémů a k plné spokojenosti.
Ta vytíženost je víc než obrovská a jen díky fantastické trpělivosti kolegů a veliké pomoci mé Jituš, postupně vše zvládám.

Přeji Ti stále dobré ostří, pohodové obtahování a vždy pevnou ruku.
Zdravím, Petr.
8-)

noxiss

Příspěvek od noxiss »

I já se přidám s velkým DÍKY Petrovi, za nabroušení mé krásky a parádní řemen.

Pokud někdo přemýšlí o využití Petrových služeb, tak ať neváhá. Skvělá komunikace a vynikající práce ;)

První pokus oholit se u mě vyšel a nevyšel. Pravá tvář šla krásně, ale s levou jsem bojoval a o zbytku radši mluvit nebudu :D Hold bude třeba potrénovat techniku :-)

Takže ještě jednou díky Petře!

Zdraví Jakub