Luxusní pouzdro na Břitvu z pravé kůže.

Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4178
Registrován: 14 lis 2008, 19:29

Luxusní pouzdro na Břitvu z pravé kůže.

Příspěvek od PetrS »

Luxusní pouzdro na Břitvu z pravé kůže.

Vážení kolegové,

v nabídkách různých prodejců, jsem našel "kožená" pouzdra na Břitvy. Nedalo mi to a začal jsem zjišťovat, jaká že to pouzdra jsou, jak vypadají a jaké mají zpracování. Postupně jsem zjistil jak na tom různí výrobci pouzder jsou.
Když jsem zjistil skutečný stav výrobků, tak jsme se s Jituš rozhodli, že postavíme pouzdro na Břitvu ze skutečně pravé, výběrové kůže, uděláme na něj ručně ražené ozdoby, spoj provedeme šitím silnou sedlářskou nití, zaleštíme u pouzdra všechny hrany, pouzdro dostane barevné zdobení a povrchovou úpravu proti opotřebení a vlivu vnějších podmínek. Společnými silami tak vznikl výrobek který je na vysoké úrovni sedlářského ručního zpracování, má esteticko-uměleckou hodnotu a je vyroben z nejkvalitnějšího koženého materiálu. Jak je obvyklé u našich výrobků, tak pro velkou výrobní náročnost, je pouzder jenom maličká série několika kusů.
Pouzdro funguje jednoduše. Stačí je v dlani stisknout. Břitvu následně stačí do pouzdra pouze pustit a po uvolnění stisku dlaní, se v něm sama uzamkne a nedá se vyklepat. Pro vyndání stačí opět jen stisk pouzdra v dlani, sevření Břitvy se uvolní a ta zlehka vyklouzne ven. Tento mechanismus funguje perfektně hlavně díky silné, pevné, profilově vytvarované a pružné kůži ze které je pouzdro vyrobeno. Povrch pouzdra je upravený speciální politurou, která umožňuje aby kůže dýchala a přitom nedocházelo k jejímu poškozování stříkající vodou. Díky této vzdušnosti, nedochází k "zapaření" mokré Břitvy v pouzdře.
Jak se nám s Jituš pouzdra povedla se můžete přesvědčit na následujících snímcích.
Přejeme pohodové prohlížení.
:P 8-)
pouzdro kozene 02.jpg
Pouzdro kozene 01.jpg
pouzdro kozene 03.jpg
pouzdro kozene 04-u.jpg
pouzdro kozene 06 - u.jpg
Pokud by jste měli zájem o pouzdro, tak stačí napsat na můj email.

Přejeme pohodový den, Jituš a Petr.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.