Fórum Břitva CZ

Fórum pro muže oddané tradici mokrého holení
Právě je 21 črc 2018, 02:20

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 12 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 14 dub 2018, 23:14 

Otázka je zda jde pouze o jeden druh, nebo o různou výrobu. Mám celé balení 100 ks žiletek a poté i balíček žiletek v bílé barvě. Ty bílé jsou zřejmě novější produkce. Balení a materiál na mne působí lépe. Bohužel jsem je již spotřeboval. Dostal jsem je při reklamaci strojku. Včera jsem opětovně zkusil žiletku z černého balení a dojem se přibližoval vašemu hodnocení. Určitě by chtěla korkovat, což jsem neudělal a tak nemohu více hodnotit.

PříspěvekNapsal: 27 kvě 2018, 20:58 

Zdravím Vás kolegové,

teď tu recenzi postavím na hlavu :)

Zakoupil jsem v Polsku nějaké kosmetické věci a narazil jsem na balíček čepelek Rockwell černá verze.
Nedalo mi to a koupil jsem z balíčku jednu čepelku.... cca 3 Kč. Tak jsem to testnul. Ptal jsem se, že již doma mám jednu várku, ale že je tupá. Paní mi potvrdila, že se do Evropy dostala várka žiletek, která byla z vybouraného kamionu a tudíž potlučené věci přeložili a prodali dál (prosinec 2017). Nevím jestli je to ten případ.

Ale dneska 27.5 2018 jsem zkusil tuto čepelku v holícím strojku Merkur 37c slant a výborné oholení. Nic netahalo a holilo se perfektně.
Stejné bylo vše krom čepelky. Takže koupel napaření i mýdlo na holení. Byla jen nová štětka. O tom ještě napíšu zde na fórum.

Čepelku jsem nekorkoval ani nijak neupravoval. Jen narovnal ve strojku a vystředil. Neříkám, že je pořád super. Proběhlo s novou čepelkou teprve první oholení.

No a co teď? Buď to bylo špatnou kvalitou první čepelky nebo prostě jen asi špatná nálada...nevím.

David

PS: 13.6 2018
Takže čepelka mi vydržela na 5 oholení. Pak to už stálo na...
1-2 oholení tak asi hodnocení za 2-
3-5 oholení asi tak za 3.
No dle mého používání průměrná čepelka. Je fakt, že někdo z lepším vousem, lepším mýdlem či vodou může mít lepší výsledek.

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 12 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2

Všechny časy jsou v UTC+02:00