Fórum Břitva CZ & SK

Fórum pro chlapy oddané tradici holení jediným ostřím
Právě je 20 lis 2018, 21:32

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 22 dub 2018, 15:28 

Zdravím.

Rád bych se podělil o zkušenost s břity Wilkinson Sword Hydro Connect 5*. Je fakt, že delší název opravdu vymyslet nemohli :D
Po každém oholení i s těmi sebelepšími a sebedražšími břity mám krk i tváře celkem dost podrážděné. A to jsem jich odzkoušel opravdu dost. Např. s břity od Gilette je to fajn do chvíle, kdy se je chystám použít po třetí nebo někdy i po druhé. Mám hold dost tvrdé vousy.

[ img ]

Nyní se mi dostalo do ruky, resp. na strojek břity od Wilkinsonu*, které kupodivu pasují i na strojek Gilette Fusion (což mě teda dost překvapilo). Oholil jsem s ním už 5x a stále je dost ostrý na to, aby bez problémů oholil moje tvrdé vousy a zároveň nepodráždil tváře a dokonce ani krk a ten mám červený skoro po každém oholení. Na břitu jsou takové malé nádržky s gelem, které mají kůži hydratovat i po pátém oholení tam ten gel stále je. Opět když porovnám s jinými břity s gelovým proužkem, tak ty většinou hned vyschnou.

[ img ]

[ img ]

Pokud tedy máte tvrdé vousy a problém s podrážděním, tak tyhle břity vřele doporučuji ze své vlastní zkušenosti!

PříspěvekNapsal: 13 čer 2018, 15:20 

Dobrý den kolego DavCZa,

nejprve mi dovolte Vás přivítat zde na fóru.

Super recenze, akorát je škoda, že je povinná kvůli marketingu jedné firmy co rozdává :) výrobky na otestování.

Je pravda, že nás reklamy nutí odcházet od klasické čepelky nebo břitvy. Nutí mám elektrické či více břitvé hlavy strojků. Které nejsou ani dobré, ani cenově rozumné.

Popravdě také jsem otestoval ( a platil jsem si tento výlet) i vícebřity a stejně se člověk vrátí ke klasické "žiletce". Je zdravější jak vícebřit a také pohodlnější.

Kdyby reklamy co nám říkají, že to či ono je lepší, kdyby srovnali kvalitu a cenu tak nikdy nevyhraje vícebřit nebo pěna ve spreji. Chápu, že někdy se to hodí.

Sám dělám v lékařském prostředí a vícebřity i pěnu ve spreji používám u klientů denně, ale osobně v tom zázrak nevidím.

Jediná výhoda tam snad je, že pro starší seniory je lepší ten vícebřit, kvůli jejich papírové kůži, že je nepořežete. Tedy pokud netlačíte a necukne Vám klient při holení.

Tato zpráva nemá ve Vás vyvolat nepříjemné pocity, ale jen jsem napsal co jsem si myslel.
Vrátím se zpět k Vaší recenzi. To že břity Wilkinson jsou shodné v uchycení hlavy na Gillete Fusion je schválně. Sama firma Wilkinson to recenzuje u výrobku i na dostupných webech. Je to schválně, aby oslabila prodeje u hlav Gillette.
Bohužel si ani neuvědomíme jak nás masírují reklamy, že za chvíli bude neperspektivní vyrábět štětce na holení nebo tvrdá mýdla natož krém na holení. Bude jen "něco" ve spreji a nějaký rychlo vícebřitvý strojek na jedno či dvě použití.

David

Všechny časy jsou v UTC+01:00