GoldDollar 66 brusenie-problem?

Všeobecné dotazy na řemeny, brusné kameny a...
PetrS
mentor

Re: GoldDollar 66 brusenie-problem?

Příspěvek od PetrS »

Nechtěj odpověď na co sis sám odpověděl úplně perfektně :D

Ivbro70

Příspěvek od Ivbro70 »

Tak jsem zkusil přivést damu k rozumu a věnoval ji jeste 1k pohlazení na CF. Na fazetce vidim mikro škrábance. Dáma hned po broušení nezobala a ani po obtaženi. Na náladě mi to nepřidalo, zkusil jsem ještě naslinit vlas a zrazu zobne vše hned. Nenasliněný vlas si ani nevšimne, naslineny prořizne i 3 cm kus. Je to dobrá nebo špatná zpráva?

PetrS
mentor

Příspěvek od PetrS »

Jen jsi potvrdil předchozí hodnocení - zlepšila se ostrost.
Zkus vlas otáčet z obou konců a zjistíš, že z jednoho půjde lépe krájet a z druhého bude klouzat.
Tím nasliněním jsi rozježil keratin a ostří má možnost se lépe zachytit a ukrojit vlas.
Nech ostří být a až budeš mít možnost, tak je dej pod mikroskop a uvidíš více.

torr

Příspěvek od torr »

Zdravím,
tu je zaujímavý článok k tejto téme.Mal som podobný problém ako si popisoval, obtiahol som par krát- tuším 10x každú stranu na plátne s Chromoxom od Thiers-Issard, potom 40x každá strana na čistej koži.Vlas britva prerezala "ticho"- podľa tej tabuľky HHT5 :-)

http://www.coticule.be/hanging-hair-tes ... ESZn6Nkkys

Pre prípadné prekonanie jazykovej bariéry" https://www.google.com/search?q=transla ... e&ie=UTF-8
Ivbro70 píše:
30 kvě 2020, 19:09
Tak jsem zkusil přivést damu k rozumu a věnoval ji jeste 1k pohlazení na CF. Na fazetce vidim mikro škrábance. Dáma hned po broušení nezobala a ani po obtaženi. Na náladě mi to nepřidalo, zkusil jsem ještě naslinit vlas a zrazu zobne vše hned. Nenasliněný vlas si ani nevšimne, naslineny prořizne i 3 cm kus. Je to dobrá nebo špatná zpráva?
EDIT Radgost
Vytvořeno vlákno do kterého byl příspěvek přesunut.

viewtopic.php?p=42188#p42188