Nova stetka nesleha penu

Dotazy na vše co se holení týče.
jaro911

Nova stetka nesleha penu

Příspěvek od jaro911 »

Zdravim. Z ebay som si kupil tuto stetku na holenie http://www.ebay.com/itm/231943078494?_t ... EBIDX%3AIT

Pred prvym pouzitim som ju vypral v mydlach na holenie barbus,arko,cella. Mam taky problem ze sa nou vobec neda slahat pena. Ked ju namocim pred holenim do vody tak zostane taka akoby zlepena do seba ako zmoknute kura. Neviete cim to moze byt? Doteraz som pouzival synteticku stetku z DM s ktorou som velmi spokojny. Dakujem.

Yetti

Re: Stetka neslaha penu

Příspěvek od Yetti »

já koupil štětku pokusně u AliExpras a prvních 10 15 mydlení bylo pro silnou povahu. Schlíplá jak zmoklej pes a smrděla ještě hůř. A to jsem jí několikrát pral v tekutém Persilu a mýdlu s jelenem a pak asi jako Ty. Smrad vyprchal za měsíc a půl a rozkvetla parádně. Trpělivost hombre a testni jestli není mastná, tedy zda drží vodu. Pokud nic moc chce to mýdlo s jelenem a mydlit a mydlit. Jiné rady nemám

jaro911

Re: Stetka neslaha penu

Příspěvek od jaro911 »

Vodu drzi dobre mastna nie je. Tak budem skusat mydlit dalej. Dik

ater
mistr brusič

Re: Nova stetka nesleha penu

Příspěvek od ater »

Ja jinou stětku z ebay (ještě levnější) umyl šamponem (značka Syoss) na vlasy bez silikonu, použil na ni kondicioner (taky bez silikonu) a pak šla použít. Prozkoumej kde je taky všude lepidlo, kterým to zalepili do ručky. Viděl jsem už čínskou štětku co měla lepidlo 2 cm od ručky v chlupech.

jaro911

Re: Nova stetka nesleha penu

Příspěvek od jaro911 »

Myslím že sa to zlepšuje dám tomu ešte čas.