/www.fine-tools.com/naniwa-chosera.html

petkon

/www.fine-tools.com/naniwa-chosera.html

Příspěvek od petkon »

Zdravím břitevníci,
hledal jsem nějaký fajnový kámen na skoro konečné řešení leštící otázky u břitev :D Dal jsem na vaše a rady místo Nainiwy Super stone 10000 grit jsem sáhl po notně dražší řadě profesionál o stéjne zrnitosti a koupil na výše zminěné adrese..... chci se zeptat jaké máte zkušenosti s tímto prodejcem z německa ? Jak dlouho trvá než zboží příjde ? Kupoval jsem prvního prosince neříkám že je to dlouhá doba ale byl to pro mě celkem balík tak jsem čekal že mi pošlou tak jako jinde číslo zásilky abych se mohl podívat na to kde se ta zásilka nachází ale nic ? Jaké maté zkušenosti vy co jste nakupovali tamtéž...
Děkuji

dub

Re: /www.fine-tools.com/naniwa-chosera.html

Příspěvek od dub »

Ahoj jednou jsem od nich už bral a trvalo to asi 10 dní než zboží přišlo. Počkal bych do konce týdne a pak bych se jich e-mailem zeptal co je s obj. jejíž číslo Ti přišlo do e-mailu.
Také se na jejich 10000 chystám, ale až po vánocích :-)

Yaron

Příspěvek od Yaron »

Ahoj, je to osvědčený, spolehlivý obchod, ale je doba jaká je a ještě k tomu se blíží Vánoce. Pár zásilek mi už od nich přišlo, vždy cca týden, v současné době si myslím, že to budou spíš 2 týdny. Napiš jim na zákaznickou linku.

dub

Příspěvek od dub »

Včera v 9 ráno jsem objednal a zaplatil v Holandsku u Knivesandtools nějaké brusivo. Přeprava je společností GLS. Dnes mi přišel e-mail od GLS pobočka v ČR, že balík je na cestě ja jeho doručení můžu očekávat va následujících pracovních dnech a v den jeho doručování mě budou kontaktovat . Tak by to podle mě mělo vypadat :-)

vsezved

Příspěvek od vsezved »

Držím palce, ať se brzy dočkáš. Nejrychleji zrealizovaný obchod jsem měl z Dánska u https://www.japanesenaturalstones.com. Dodání bylo před pár lety tuším asi 23 hodin od objednání až ke dveřím v ČR.

Einherjer

Příspěvek od Einherjer »

S balíkmi z Holandska nemám dobré skúsenosti. Asi nič mi neprišlo skôr ako o týždeň. Cesta: Holandsko, Nemecko, Maďarsko, Slovensko.

dub

Příspěvek od dub »

Zdravím. Holandský obchod za mě bez chyb. 9.12.2021 objednáno a dnes 14.12.2021 zboží dorazilo. Když jsem balíček sledoval na trasování, tak šel přímo Holandsko- Německo a ČR.

FerencH

Příspěvek od FerencH »

5 dnů na doručení a před Vánocemi je PARÁDA. Kolega ze Slovenska- týden i dva není doba pro "nespokojenost". Je super OK též.
Tak gratulace k Dubu :D . F

petkon

Příspěvek od petkon »

Díky všem moc za odpovědi trvalo sice o den déle než jsem čekal ale kámen už je bezpečně uložen doma ve sříni :D