Razor Blades Club

nithro

Razor Blades Club

Příspěvek od nithro »

Narazil jsem na redditu na "žiletkový klub", kde si může člověk nacvakat "kusově" žiletky, které by chtěl a nechat si je poslat domů za cenu 1 Eura. Stojí za ti kluci ze Švédska, takže pro nás výhoda bezcelní zony a rychlejší dodávky. Je to tedy taková Evropská obdoba tryablade.com :)

Princip je jednoduchý, vyberete si z nabídky žiletek (cca 50 druhů), nacvakáte kolik kusů chcete (jde i balíčky), zaplatíte a jedeme :)

Ceny jsou odpovídající tomu, že objednáváte kusově, takže např. s Ebay se to srovnat nedá, ale tam zas člověk nemá možnost objednat třeba právě 5 kusů na vyzkoušení a poštovné to většinou hravě dorovná.

https://www.razorbladesclub.com/razorblades/

Vousáč

Re: Razor Blades Club

Příspěvek od Vousáč »

Tak jsem se těšil , že si něco prohlédnu a ono na uvedeném odkazu

404 - Not Found
The page you are trying to access does not exist.
If this error persists, please contact the website webmaster. :evil:

vsezved

Příspěvek od vsezved »

Vousáč:
Asi bude chyba na tvém přijímači, mně link normálně funguje a fungoval i někdy po obědě.

Oldas

Příspěvek od Oldas »

Mně to včera taky nešlo, stejná chyba jako u Vousáče. Dnes to jde.

Vousáč

Příspěvek od Vousáč »

JJ odvolávám co jsem řekl , už to fakticky jede :P

A propo bude si někdo objednávat i toho červeného tigra ?

nithro

Příspěvek od nithro »

Vousáč: Já ne, po tom co se tu probíralo v tom nějak nemám důvěru :)

Vousáč

Příspěvek od Vousáč »

No právě, písou že to jsou ext uhlíkové čepelky, takže by mně zajímalo jaké to asi je.
No ale speciálně jednu čepelku si nebudu objednávat :mrgreen:

Vousáč

Příspěvek od Vousáč »

V opačném případě bych se tady docela rozjel.
V těch žlutých , červených a živých tygrech se už začínám ztrácet - co kdo vyrábí, vyráběl a pod.
Jenom to vypadá celkem zajímavě, že červeného tygra vyráběného u nás, nejsme schopni sehnat
a on se vesele nabízí v cizině na portále k vyzkoušení.

Takže pokud si někdo tuhle uhlíkatou čepelku koupíte, nafoťte i obličej, jak to dopadlo... :P

nithro

Příspěvek od nithro »

No, snad to nebude selfie z urgentního příjmuj :lol:

Jinak pokud bude někdo objednávat, bude fajn, když sem napíše, ja sem momentálně předzásoben/přezásoben (500+ žiletek), takže mám víc než dost :roll:

PetrJ

Příspěvek od PetrJ »

Příjemně mě překvapilo, že v Razor Blades Club nabízejí i single edge žiletky Feather a Kai: https://www.razorbladesclub.com/single- ... ub-blades/. Feather Professional Super jsou super, a tak se mi nechtělo kupovat za 300-500 Kč jen kvůli vyzkoušení celá balení jiných druhů, které by mi ani nemusely vyhovovat. Několik různých druhů za 200 Kč (minimální hodnota objednávky v e-shopu je 4 € bez poštovného), to už ovšem bylo něco jiného.

Zaplatil jsem ve středu odpoledne, ve čtvrtek večer přišla zpráva o odeslání a dnes jsem je měl ve schránce. Dorazily v malé bublinkové obálce, prakticky zabalené do několikrát přeloženého listu papíru a označené nalepeným štítkem (viz foto). Perfektní, nemám co vytknout. Jestli ale ostří žiletek přežilo přepravu bez úhony, to zjistím až v následujících týdnech. Každopádně začínám být zvědavý, jak to malé klání nakonec dopadne.

Obrázek