Nedovolené ozbrojování

sparq
brusič

Re: Nedovolené ozbrojování

Příspěvek od sparq »

Radyx píše:To adrspach: ta délka je 3 cm nebo 3 palce?
Tri palce AFAIK.

adrspach
mistr mentor

Příspěvek od adrspach »

Dam jeden priklad kratke cepele. Tzv Stanley knife, ten ma zamykatelnou cepel a ostri zhruba 1 palec
A to bych chtel videt co by rikali na balisticky nuz.

Radgost
admin

Příspěvek od Radgost »

Radyx píše:Na webech / fórech o zbraních jsou příběhy jako píše cynicc. Když narazíš na blbce tak prostě máš smůlu. Stačí Ti najít v německu v kufru auta větší onehand (nedej bože že by jsi ho měl v kopitu auta, to už by jsi byj jasnej vrahoun) a máš smůlu. Rada je skutečně jasná, jak vytáhneš paty z domoviny tak radši sebou nic nebrat. Jeden sběratel nožů to řeší tak že při cestách si na místě koupí nůž který v dané zemi je povolený, rozšíří sbírku a má něco na místě na obranu. Jiné je to u sběratelů, tady v zavazadle (ne při sobě) z "dobrého důvodu" což sbírání je (záleží na úředníkovi) můžeš břitvu(y) mít. To je ale obecná poučka a jak píše sparq, nejlépe je se seznámit se zákony země ale dělej to ty když je ani mnozí domorodci neznají (moje zkušenost).
Snad sbírat známky nebo pivní tácky, to bude v pohodě (možná). :lol:

To adrspach: ta délka je 3 cm nebo 3 palce?
Tak to se máme na co těšit, protože se dá čekat, že nám EU sebere nejen naše koktavá železa, ale zakáže i nošení nožů.

Radgost
admin

Příspěvek od Radgost »

Tak jsem si tak nějak uvědomil, že výše uvedeným příspěvkem jsem porušil regule fóra o nepolitikaření. :oops:
Zítra příspěvek smažu.

WILDHOG

Příspěvek od WILDHOG »

Nech politikyuličníku!Hlavně,že je co pít! :D

Artifex

Příspěvek od Artifex »

Radgost: Neřeš to, když je v tom bordel a všichni s tím souhlasíme, myslím že Ti žádný břitevník nenabacá za to že komentuješ nesmyslnost vyhlášek výše zmíněné instituce vztahujících se k naší sběratelské činnosti :D

Radgost
admin

Příspěvek od Radgost »

Abych řekl pravdu, politiku bych tady viděl jen velice nerad - od toho jsou jiná fóra.
Ona se taková diskuze velice jednoduše zvrhne v peklo a jsou tady břitevníci nejrůznějších názorů.
Tyhle diskuze by nám právě naopak sebraly svobodu vyjadřování se k tématu břitvy a zasely by mezi nás nevraživost.
Bohužel jsem se s tím už setkal a vím proč jsem tohle moratorium v pravidlech fóra vytýčil.

PetrS
mistr mentor

Příspěvek od PetrS »

Souhlasím s Tebou Radgoste v plném rozsahu toho co jsi zde napsal. Navíc každý ví, že kecání o politice lidi vždy rozděluje. Názor byl vyjádřen, a dál to rozpatlávat není potřeba. Proto si myslím, že můžeme toto vlákno v klidu uzavřít (zamknout) a tím předejít "blbé náladě" vůči problémům s politikařením. Děkuji všem kolegům za pochopení a zdravím, Petr. 8-)

Radgost
admin

Příspěvek od Radgost »

Děkuji Ti Petře i vám ostatním kolegům za pochopení.

Tímto se všem za nevhodnou poznámku omlouvám a téma zamykám.