Fórum Břitva CZ & SK

Fórum pro chlapy holící se jediným ostřím
Poslední návštěva: 21 kvě 2019, 14:28 Právě je 21 kvě 2019, 14:28

Všechny časy jsou v UTC+02:00

[ 7 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Razor Master Last minute
PříspěvekNapsal: 14 bře 2019, 08:08 

Ahoj pánové.
Podle informace zde na fóru mýdla od této finské značky končí. Zatím jsem měl čest pouze s variantami Toivo a Juha, ale rád bych vyzkoušel další. Nepotřebuji celá mýdla, stačila by mě třeba jen 1/4. Najdou se zde další 3 zájemci o společnou objednávku? Myšlenkou je objednat několik kousků mýdel, ta rozdělit na 4 kusy a rozposílat zájemcům.

Jde do toho někdo se mnou? Zatím volná 2 místa

Zájemci:
  • Lahcim
  • klikis

Naposledy upravil(a) lahcim dne 15 bře 2019, 08:06, celkem upraveno 1 x.

Předmět příspěvku: Re: Razor Master Last minute
PříspěvekNapsal: 15 bře 2019, 07:58 

Ale proč ne, hlásím se. Celá mýdla bych při mé frekvenci holení nespotřeboval.

PříspěvekNapsal: 18 bře 2019, 08:54 

Koukám že zájem zatím moc není, zkusím to tedy podpořit.

Mám raději svěží vůně, než nějaké těžké, ale klidně zkusím i ty. Nemám problém objednat klidně 2 ks a podělit se. Rozumná dělba by byla 1/4, menší kousky už bych neměnil, ale na pár zkušebních oholení bych klidně malý kousek věnoval. To už ale spíš z ruky do ruky, posílat bych to nechtěl.

Mýdla, která bych pořídil já - Ines, Ari, Toni, Juha, Pekka. Pořadí sestupně podle toho, jak mi padly do oka. Pokud už by měl někdo nějaké z nich na výměnu, přeskočil bych pořadí a vzal další na řadě. Nebo se samozřejmě můžeme domluvit a vybrat společně. Výměna za jakékoliv jiné, nemusí být ani Razor Master.

S Lahcimem jsme koukám z jedné lokality, nebude-li další zájemce, můžeme se někde sejít a probrat, zda se vyplatí postupovat ve dvou. Já myslím, že ano.

PříspěvekNapsal: 18 bře 2019, 09:01 

Necháme tomu čas do konce tohoto týdne a pak objednáme. Klidně do toho půjdu takto ve dvou. Když budeme jen dva, tak třeba jen dvě mýdla, když se nás sejde víc, můžeme jich i více vyzkoušet. Ale na víc jak 4 dílky bych mýdla asi nechtěl dělit.

PříspěvekNapsal: 25 bře 2019, 09:51 

Máme tu další týden, mohli bychom se tedy pustit do objednávky.

Maličko jsem přehodnotil výběr, z mého pohledu nemá cenu kupovat více než jeden kus mýdla téhož výrobce na osobu. Pochybuji, že různé druhy jednoho výrobce budou mít nějak diametrálně odlišné vlastnosti mimo vůně. Proto bych koupil jen jeden kousek Razor Master, z toho bych oddělil čtvrtinu / půlku a tu vyměnil za čtvrtinu/půlku jiného nebo dvě čtvrtiny jiných dvou. Jak jsem psal, mám raději svěží vůně, do nejužšího výběru mého kousku se dostaly ARI a PEKKA. Kousek na výměnu neřeším, nechám se překvapit :-)

Budu si brát ještě jedno mýdlo, zkusím něco od Phoenix and Beau, nejspíš Trafalgar. Taktéž se mohu o kousek podělit.

Objednávat chci asi na jednom českém eshopu, vezmu si tam i pár testovacích vzorků dalších věcí.

PříspěvekNapsal: 27 bře 2019, 06:51 

Vzhledem k tomu, že jsme jen dva a i já mám v plánu objednávat i další věci a mýdla Razor Master jsem chtěl jen přidat, navrhuji individuální objednávku. Každý tedy sám za sebe. Co ty na to?

PříspěvekNapsal: 27 bře 2019, 08:03 

Jo, souhlas ;)

Nakonec jsem zvolil Razor Master ARI a P&B Trafalgar. Plus hromádku vzorků, spíš jen tak na očuchání.

Až dorazí obě zásilky, tak se domluvíme a vyměníme osobně. Byl bych rád, kdybych si mohl ovonět i to tvé Toivo a Juha, jestli ještě kousky máš. Stačí opravdu jen ovonět, testovat to nepotřebuji.

[ 7 příspěvků ] 

Všechny časy jsou v UTC+02:00