Stirling Soap Company - Esbjerg

Vinci

Re: Stirling Soap Company - Esbjerg

Příspěvek od Vinci »

No super :D , pekne ich vyrabujeme. Nech pekne rozšíria sortiment aby sme mali z čoho vyberať. Ešte raz díky David.

mons

Příspěvek od mons »

Bylo by fajn, kdyby byly v nabídce i vzorky, určitě by se nechalo zlákat mnoho mlsounů.

nithro

Příspěvek od nithro »

Tak jsem dnes dopoledne obrdžel e-mail z e-shopu, že je objednávka byla dokončena :shock: z tohoto sdělení si tedy dovolím usoudit, že snad bude/byla předána přepravci (přiznám se, že jsem spíš očekával něco jako byla odesláno nebo tak, ale to je asi věcí nákupního systému).

Až dorazí, dám vědět :)

nithro

Příspěvek od nithro »

Vážení kolegové, s radostí mohu konstatovat, že vámi objednané zboží dorazilo :)

Obrázek

Dnes snad stihnu všechno zabalit a případně zítra se dostat na poštu, neb na víkend a pondělí odjíždíme s rodinou pryč :)

Vím, že někteří z vás mají podobné plány a chtěli odeslání pozdržet, prosím tedy ty, kteří chtějí poslat později, aby mi sem napsali a já se podle toho zařídím :)

Jinak součásti objednávky bylo i pár vzorečků, které vám do balíčků rozdělím a jako bonus vám přidám každému na vyzkoušení žiletky Rockwell :)

Yaron

Příspěvek od Yaron »

Paráda, těším se na tolik opěvované mýdlo. Já musím v pondělí do práce a potom se stavím na poště, takže jestli můžeš pošli dnes, nebo zítra. Moc děkuji. J.

Pike

Příspěvek od Pike »

Skvělé, už se těším!
V pondělí jsem také v práci, takže budu jen rád, když se podaří odeslat ještě zítra. Díky!

Vinci

Příspěvek od Vinci »

Super David, ďakujeme a tešíme sa ;)

nithro

Příspěvek od nithro »

@Yaron and @Pike tak pánové, co včera platilo, dneš už ne :roll: paní mě včera odpoledne na poště poslala s bublinkovou folii do ... oněch míst, že sem prej překročil nějaký limit, nic nepomohlo přemlouvání a důrazné vysvětlování, že kolegyně mi řekla, že je to takhle OK, paní ouřednice kosntatovala, že ona není kolegyně a že buď do krabičky a nebo nic.

A jelikož já sem vyrazil na kola, přítelkyně dostala bojový úkol, večer prabalila vaše mýdla do krabiček, které jsme doma našli (do čeho budu balit ten zbytek, to bude taky sranda :lol: ), vytiskal podací lístky a adresy a dneska běží znovu na poštu, tudíž dodání v pondělí by nemělo být ohroženo. Zároveň mi pak pošle vyfocené podací lístky a já mám pak pošlu trackovací čísla :)

Omlouvám se za komplikace, ale česká pošta nezklamala. :evil:

Wiking

Příspěvek od Wiking »

Kolik cm maji ty krabicky na vysku?
Onen limit je zajiste tech 5 cm.. to je maximalni tloustka pro bublinkove obalky.

Vse nad 5 cm je treba posilat v krabicce jako balik a to je zase o neco drazsi nez bublinkova obalka (tedy to poslani v ni)

Yaron

Příspěvek od Yaron »

@Nithro: nemas se vubec za co omlouvat. Kdybych vedel jake komplikace s tim poslanim mas, tak bych napsal az posles, posles. Mydel mam dost :). Dekuji opakovane za Tvou ochotu. Uzivej kola, ja mel stejny plan, ale schvatila me viroza, tak koukam doma na tv, coz pri pocasi, jake je venku je dost opruz.