Dusy kabinett-podzim 2016

Bob76

Re: Dusy kabinett-podzim 2016

Příspěvek od Bob76 »

Pokud by zbylo 250gr,vzal bych pro známého.Cele balení je moc,diky.
Trpělivost a čas udělají více než hněv a síla. Jean De La Fontaine

Marconi

Příspěvek od Marconi »

Tak mýdla teď dorazila, takže hned zítra jdu na poštu,abych je odeslal těm,co si ho u mne objednali. Vzal jsem nějaká navíc,tak mi klidně pište do vyprodání zásilky. Žal jsem 10 ks,aby to poštovné moc neprodražilo a i s dopravou to bylo do 500,-Kč za půl kila. Nebráním se poslat i 250g- pokud dotyčnému nebude vadit,že už to není origo zabalené.
"Nic není důležitějšího, než se umět podívat sám sobě do očí."

Jirka72

Příspěvek od Jirka72 »

Díky za info.

Marconi

Příspěvek od Marconi »

Pohromadě
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

badys

Příspěvek od badys »

Ahoj kluci, tak jsem se v tom nějak zamotal a teď nevím, zda-li jste domluveni s Wikingem a Wiking tedy od nákupu tímto odstoupil, nebo Wiking protože není online o této aktivitě neví. Nerad bych "podtrhl" Wikinga a na druhou stranu bych nerad "utřel nos"
Díky za objasnění.
REX Ambassador Asdjustable R1, Kai Captain Zebrano, Above The Tie H1 Windsor SS, GILLETTE FatBoy E2

Marconi

Příspěvek od Marconi »

Ahoj. Omlouvám se za nepřehlednost, ale Wikingovi jsem psal, že do 11.11. se mi nechce čekat, a že objednám mýdla dřív, psal, že to nevadí, že je s tím stejně spousta starostí a stráveného volného času, tak jsem myslel, že je to vyřízené, ale pak tady napsal, že i on koupí 5 ks pro případné zájemce. Nechci tady Wikingovi dělat konkurenci, ale já už jsem objednávku stopnout nemohl a mám mýdla doma. Snažil jsem se vzít víc kusů, aby to pro nás pro všechny vyšlo co nejlíp, nic jsem si nepřihodil a pouze mýdla přepošlu. Podle toho, co napsal Wiking, tak kdo chce mýdlo od Wikinga v listopadu, tak mu napište přímo do tohoto tématu. Kdo chce mýdlo již nyní, tak mi napište email a já mu pošlu pokyny k platbě a mýdlo odešlu.

Slovi

Příspěvek od Slovi »

Deset Dusy kabinnet po hromadě, to je kopec, jeden by to měl na sto let :lol:

badys

Příspěvek od badys »

ok, děkuji za informaci, počkám tedy na Wikinga.
REX Ambassador Asdjustable R1, Kai Captain Zebrano, Above The Tie H1 Windsor SS, GILLETTE FatBoy E2

MartinB

Příspěvek od MartinB »

Je v tom trošku zmatek, ale něco mi říká, že těch celkem 30 tyček tohoto vyhlášeného mýdla bez majitele nezůstane-navíc za cenu kterou jednotlivec díky eurodopravě těžko dosáhne.
"Kdo spěchá, dřív umře..." Martin B.

Marconi

Příspěvek od Marconi »

Tak prvních 5 zásilek odesláno, takže jestli ještě někdo chce, tak budu rád, když mi napíše email, abych to mohl poslat. Pokud někdo netrvá na originálním zabalení, tak mohu půlkilovku rozdělat a poslat jenom 250g na zkoušku. Dneska jsem byl na poště, takže už vím i přesné ceny, za které to jde odeslat.
-1,0 kg zásilka - 2 balení mýdla Dusy kabinett+bublinková obálka+poštovné vč.pojištění- 950,-Kč
-0,5 kg zásilka - 1 balení mýdla Dusy kabinett+bublinková obálka+poštovné vč.pojištění- 495,-Kč
-0,25kg zásilka- 0,5 balení mýdla Dusy kabinett+bublinková obálka+poštovné vč.pojištění- 275,-Kč

Zamčeno

Zpět na „Skupinové nákupy“