Stirling Soap Company - Esbjerg

Slovi

Stirling Soap Company - Esbjerg

Příspěvek od Slovi »

Dobrý večer pánové, chtěl bych koupit mýdlo stirling executive, které tu nedávno bylo ve společném nákupu objednáno, ale jelikož je drahé poštovné z rakouska, rád bych touto cestou uspořádal společný nákup u tohoto prodejce. Mýdlo jsem nedávno díky ochotě jednoho člena fora vyzkoušel a je fakt špičkové, jeho změkčení, vůně a holící vlastnosti jsou opravdu excelentní.

http://www.esbjerg.com/product-category ... els-soaps/

Pokud by jsme dosáhli u objednávky hodnoty 95 eur, bude poštovné do ČR zdarma. Takže pište a domluvíme se. Díky

P.S Tedkom jsem zkoušel vložit do košíku 7 mýdel a při tomto počtu je doprava free, takže potřebuji objednat 7 mýdel. Já si beru jedno Executive.

nithro

Re: Stirling Soap Company - Esbjerg

Příspěvek od nithro »

Dovolím si doplnit, že na Maggards Razors lze pořídit všechna mýdla od Stirling Soap Company.

Na Esbjerg mají jen 4 druhy, kdežto Stirling jich děla tuším 34 nebo 35. Cena s poštovným s USA bude o 20-40,- Kč dražš než v případě objednání od Esbjerga a rozeslání po ČR. Jelikož mýdla stojí max. 13$, odpadá i případné řešení na celnici a mýdlo by to mělo do ČR stihnout ještě na Vánoce.

Slovi se snad nebude zlobit, ale přijde mi super, že se v Americe se někdo umoudřil s poštovným a můžeme konečně objednávat :)

Slovi

Příspěvek od Slovi »

Nezlobím se, jen nechápu jak nám to sníží poštovné? Proto jsem to chtěl z rakouska tak jsi to kupoval Ty.

nithro

Příspěvek od nithro »

Cena za kterou to prodávaji na Esbjerg + rozeslání po ČR je téměř shodná s tím, za kolik to sem s poštovným můžeš dostat z USA a můžeš si vybrat z více vůni :twisted:

Drvoštěp

Příspěvek od Drvoštěp »

A co clo a DPH? Jaký je limit v případě hromadného nákupu?
8-)

nithro

Příspěvek od nithro »

Esbjerg je v Rakousku, takže žádný, v případě Maggards je to po individuální ose, takže rovněž bez cla a DPH, ale i v případě většího objemu uváději na celní deklaraci "přiznivou" cenu ;)

Pike

Příspěvek od Pike »

A je potřeba o uvedení "příznivé ceny" požádat, nebo to dělají automaticky? ;)

nithro

Příspěvek od nithro »

Konají tak bez předešlého vyzvání, na vlastní vůli, bez nucení a přesvědčování :lol:

Pike

Příspěvek od Pike »

Tak to je úžasné, díky za info. :)

valentin75
Donátor

Příspěvek od valentin75 »

nithro píše:.... cla a DPH, ale i v případě většího objemu uváději na celní deklaraci "přiznivou" cenu.... ;)
Priaznivá cena na deklarácii nič neznamená.Ak sa to nebude colníkom pozdávať tak budú chcieť vidieť aj iné doklady ktoré "priaznivú cenu"
potvrdia.Oni vedia o fintách ktoré ľudia používajú.Mne sa už osobne stalo že chceli doklad o zaplatení ale potvrdený bankou (nezdala sa im cena a priložená faktúra).
To že tam dakto prinesie faktúru patrične upravenú v počítači a vytlačenú na papieri je podľa slov jedného colníka úplne bežné.