Fórum Břitva CZ & SK

Fórum pro chlapy oddané tradici holení jediným ostřím
Právě je 16 říj 2018, 20:10

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Odeslat nové téma  Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ 17 příspěvků ]  Přejít na stránku « 1 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stirling Soap Company - Esbjerg
PříspěvekNapsal: 02 pro 2016, 12:51 

Ešteže ste mi to pripomenuli, aby mi to spoza mláky stihlo pod stromec prísť. Rozmýšľam nad voňou Barbershop. Máte s ňou niekto skúsenosť? :)

G Fatboy Rhodium G2, G 40's Superspeed (Ink-DeltaEcho), G Rocket, G Super Adjustable V2, ATT M2+SE1, Rockwell 6S, G Tech, G Slim Adjustable L2+J4, G Aristocrat, G Red Tip B3, Muhle R41, Merkur 34C & 37C,Edwin Jagger IVCSR, Fatip piccolo

PříspěvekNapsal: 02 pro 2016, 13:06 

valentin75 píše:
nithro píše:
.... cla a DPH, ale i v případě většího objemu uváději na celní deklaraci "přiznivou" cenu.... ;)
Priaznivá cena na deklarácii nič neznamená.Ak sa to nebude colníkom pozdávať tak budú chcieť vidieť aj iné doklady ktoré "priaznivú cenu"
potvrdia.Oni vedia o fintách ktoré ľudia používajú.Mne sa už osobne stalo že chceli doklad o zaplatení ale potvrdený bankou (nezdala sa im cena a priložená faktúra).
To že tam dakto prinesie faktúru patrične upravenú v počítači a vytlačenú na papieri je podľa slov jedného colníka úplne bežné.
Můžu mluvit jen za sebe, já s Maggard a českým celníkem problém neměl, ale zkušenosti jiných, se mohou lišit. Pochopitelně 500g balíček je něco jiného, než 10 kilový balík za 9,99... :lol: --Konec offtopicku--

PříspěvekNapsal: 02 pro 2016, 14:27 

Tak jsem si zkusil trochu zaexperimentovat s kalkulací objednávky a zjistil jsem, že poštovné u Maggards strmě roste s hmotností:
1 balzám = 6,39 USD
1 mýdlo = 8,34 USD
1 mýdlo + 1 balzám = 12,89 USD
1 mýdlo + 2 balzámy = 17,44 USD
:(

PříspěvekNapsal: 02 pro 2016, 16:26 

Ja to radsi vezmu jeste jednou, koukam ze tu mozna doslo k nepochopeni.

Netvrdim a netvrdil jsem, ze hromadna objednavka z USA je/bude levnejsi. Chtel jsem jen nabidnout alternativu, pokud se nepodarilo sehnat dostatek zajemcu, at kvuli nedostatku zajmu nebo nedostatecnemu vyberu.

Pokud by se tedy nepodarilo najit dostatek kolegu pro uskutecneni nakupu na Esbjerg, lze tedy INDIVIDUALNE z USA objednat mydla Stirling a mnoha dalsi za temer stejne ceny. Pokud by napr. nevladl anglictinou, rad mu s nakupem poradim/pomuzu.

Plus Esbjerg ma nabidku omezenu na Stirling a 4 druhy jejich mydel.

Pokud doslo k nejakemu nedorozumeni, prijimam za nej zodpovednost a omlouvam se.

PříspěvekNapsal: 02 pro 2016, 17:02 

Jasně, já to chápu. Příspěvek výše je jen můj malý osobní povzdech. Plus informace pro kolegy, kteří by se rozhodovali pro jednu z obou variant.

Předmět příspěvku: Stirling Soap Company - Esbjerg
PříspěvekNapsal: 02 pro 2016, 17:14 

Pánové, jelikož si chcete objednat sami, prosím admina o uzavření této nabídky společného nákupu, kterou tímto ruším.

PříspěvekNapsal: 02 pro 2016, 17:18 
Admin

Zamykám

Odeslat nové téma  Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ 17 příspěvků ]  Přejít na stránku « 1 2

Všechny časy jsou v UTC+02:00