Fórum Břitva CZ & SK

Fórum pro chlapy oddané tradici holení jediným ostřím
Právě je 15 lis 2018, 03:26

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Odeslat nové téma  Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ 46 příspěvků ]  Přejít na stránku « 1 2 3 4 5
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 11 dub 2017, 00:16 

Anhoj Wikingu,
vše dorazilo v pořádku.
Díky!

PříspěvekNapsal: 12 dub 2017, 08:30 

Díky Ludwigu,balíček je už u mne doma.To ARKO je opravdu jak mydlo s jeleněm :-)
P.S: Jen mě trochu překvapila ta krabička Perma-Sharpu,to je teda pěkný aušus,rozložila se už za cestu a ty malé krabičky z ní vypadávají :-(

EDIT Wiking: No bud rad ze nemely na tom tankodromu nazyvanem "dalnice D1" srazku s kamionem a nezacly horet jak je tomu tam denodenne zvykem :-) To by prijely k Tobe dokonce uz i zakalene :lol:
PS: Ony se ty krabicky do toho kartonku daji zase bezproblemu zastrkat, jsou tam takove papirove jazycky.. prece jen maji za sebou cestu z jednoho kouta CR na druhy..

PříspěvekNapsal: 13 dub 2017, 22:38 

Ahoj Wikingu.
Balíček mi přišel. Vše je vpořádku.
Děkuji Ti za ochotu a Tvůj čas který jsi tomu věnoval.
rradek

PříspěvekNapsal: 14 dub 2017, 19:20 

Bob76 píše:
P.S: Jen mě trochu překvapila ta krabička Perma-Sharpu,to je teda pěkný aušus,rozložila se už za cestu a ty malé krabičky z ní vypadávají :-(

PS: Ony se ty krabicky do toho kartonku daji zase bezproblemu zastrkat, jsou tam takove papirove jazycky.. prece jen maji za sebou cestu z jednoho kouta CR na druhy..
Daleko více se mi líbí to balení Derby,zkrátka klasická krabička na 20 malých krabiček. Ten systém zastrkávání krabiček u Permasharpu na nějaké jazýčky mě neoslovil,nicméně na funkci to nemá vliv :-)

PříspěvekNapsal: 15 dub 2017, 17:47 

Ahoj. Mám za sebou 2 oholení Perma Sharp žiletkou a neskrývám nadšeni. Uvidím, jak dlouho vydrží v kondici, ale vypadá to slibně. A to balení je prodejní displej, který se otevře a zavěsí na háček. Už jsem takhle žiletky kupoval, ale nevzpomínam si kde a jake :?:

PříspěvekNapsal: 19 dub 2017, 11:13 
Admin

Chlapi, tohle není vlákno o vlastnostech čepelek, ale o hromadných nákupech.
Zamykám.

Odeslat nové téma  Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ 46 příspěvků ]  Přejít na stránku « 1 2 3 4 5

Všechny časy jsou v UTC+01:00