Skupinový nákup z Velké Británie: Shave-lounge.co.uk

Uživatelský avatar
nithro
Příspěvky: 253
Registrován: 12 led 2015, 16:15

Skupinový nákup z Velké Británie: Shave-lounge.co.uk

Příspěvek od nithro »

Zdravím kolegové a přeji krásné odpoledne.

Jak jsem byl upozorněn, existuje možnost jak k nám do České republiky dostat alkoholové vody po holení z místem výroby v USA. Jedná se konkrétně hlavně o značky - Razorock, Fine a Pinaud Clubman.

Jelikož všechny prodávané VPH obsahují alkohol, jsou vyloučeny z přepravy leteckou dopravou. Shave-Lounge ovšem nabízí možnost "pozemní" přepravy dopravce DPD, lze tedy na cestu k nám vypravit i alkoholem nasycené VPH. Cena za tuto službu je 16 liber (v době psaní příspěvku cca 500,- Kč). Doba přepravy je 3-4 pracovní dny. Lze tedy říct, v pondělí podáte, v pátek doručíme, takže jako česká pošta :lol:

Výhodou je, že oněch 16 liber je tzv. flat-rate. Tedy je jedno kolik toho objednáme, cena za přepravu se nebude zvyšovat.

Z eshopu je pochopitelně možné objednat jakékoliv jiné zboží, není nutno vybírat pouze z nabídky VPH. Doporučit určitě lze mýdla Fine a Razorock, případně vynikající syntetické štětky Razorock (sám jsem vlastníkem dvou).

Nabízím tedy možnost realizace nákupu a podělení se o náklady spojené s dopravou.

Strop bych nastavil na 8 účastníků (7+ moje maličkost). Doprava by pak vycházela na 2 libry na osobu, tedy cca 62 Kč +- kurzový pohyb. Rovněž počet zboží bych omezil na 3ks na osobu. Celkově by se tedy jednalo max. o 24 kusů.

V případě, že se nenajde tolik zájemců, lze nákup zrealizovat, ale je pak potřeba počítat s tím, že náklady na dopravu se budou dělit počtem zúčastněných lidí. Tedy např. pokud se sejdou pouze 4 zájemci, bude výsledná cena za dopravu do ČR činit 4 libry, cca 120,- (16/4) atd. Zohledněte to tedy při rozhodování a dejte mi předem vědět, zda je tato varianta pro vás OK nebo máte zájem jen v případě, že bude naplněn počet 8 zúčastněných.

Upozorním, že za zboží je potřeba zaplatit předem, dobírka z UK možná není. Peníze bych tedy potřeboval předem na svůj účet. Co se týče následného doručení po ČR/SR, lze se domluvit na osobní předání v Praze, případně prostřednictvím služeb české pošty - tam bych ještě podle váhy upřesnil cenu za poštovné.

Sbírání zájemců bych uzavřel řekněme 3.4.2017 nebo pokud se posbírá 8 lidí.

V případě dotazů/nejasností se ptejte.

Uživatelský avatar
nithro
Příspěvky: 253
Registrován: 12 led 2015, 16:15

Re: Skupinový nákup z Velké Británie: Shave-lounge.co.uk

Příspěvek od nithro »

Vzhledem k nezájmu si dovolím nákup předčasně ukončit a poprosím adminy o zamčení. Díky moc :)