Mýdlo Barbus

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
miro3

Re: Mýdlo Barbus

Příspěvek od miro3 »

ale však netreba sa plašiť, ide len o Active, klasický modrý Barbus zostáva, ni?

vsezved

Příspěvek od vsezved »

Já to vidím jinak, jsme se ženou z přelomu 70/80 léta a klasický Barbus mi moc nevoní. Třeba je to spojený s psychikou. Oproti mně žena klasické vůně z období našeho mládí nemůže vystát. Modrý Barbus přímo nesnáší.
Používám Barbus Active a pro mne je vůně příjemná a ženě nevadí. Holící vlastnosti vítečné.
Zkusim jej ještě sehnat v nějaké kamenné prodejně. Vzhledem k ceně zboží a dopravy do internetového obchodu nejdu.

Svätobor

Příspěvek od Svätobor »

Dúfam, že vymyslia nejaké nové mydlo okrem klasickej verzie, ktorá osloví viac ako Active. Modrý classic som si kúpil hneď po tom, ako z neho odstránili kyselinu boritú a voňal trochu menej intenzívne ako starý variant s kyselinou bóritou. Teraz nedávno som si kúpil nový barbus classic a podľa môjho nosa má teraz výraznejšiu a príjemnejšiu citrusovú vôňu, čo mi sedí. Takže zrejme Herba drug sleduje fóra o holení a za pochodu vylepšuje svoj produkt. Možno im treba dať námet na tomto fóre, aký druhý variant mydla by sme si priali a mohli by ho začať vyrábať namiesto Barbusu Active..... Čo vy na to?

woodyw

Příspěvek od woodyw »

pisal som im cez fb stranku s otazkou ci si mam mydlo ktorym som sa tochu zasobil odlozit a setrit si ho alebo este vyrobu tohto mydla niekedy zopakuju.
tu je odpoved....

Dobrý deň, v prvom rade ďakujeme za Vašu správu. Mydlo Barbus Active už nevyrábame, stále však vyrábame mydlo Barbus Classic, ktoré ako veríme, splní všetky Vaše potreby pri holení. Náš sortiment značky Barbus neustále inovujeme a celú ponuku si môžete pozrieť tu https://herbadrug.sk/?s=barbus, ak máte záujem o niektorý z produktov, neváhajte a využite náš eshop, vďaka ktorému Vám doručíme všetko až k Vám domov. Ak by ste mali ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať 🙂 Pekný deň

miro3

Příspěvek od miro3 »

Na Slovensku od pondelka 4.mája retrotýždeň v Lídli a v ňom okrem iných vecí aj mydlo na holenie Barbus 150 ml za veľmi fajn cenu 1,49 €. Či niečo podobné bude aj u vás v Česku neviem.

Svätobor

Příspěvek od Svätobor »

Ich druhá odpoveď je spravidla už obsažnejšia. Tiež som im písal.
woodyw píše:
26 dub 2020, 08:45
pisal som im cez fb stranku s otazkou ci si mam mydlo ktorym som sa tochu zasobil odlozit a setrit si ho alebo este vyrobu tohto mydla niekedy zopakuju.
tu je odpoved....

Dobrý deň, v prvom rade ďakujeme za Vašu správu. Mydlo Barbus Active už nevyrábame, stále však vyrábame mydlo Barbus Classic, ktoré ako veríme, splní všetky Vaše potreby pri holení. Náš sortiment značky Barbus neustále inovujeme a celú ponuku si môžete pozrieť tu https://herbadrug.sk/?s=barbus, ak máte záujem o niektorý z produktov, neváhajte a využite náš eshop, vďaka ktorému Vám doručíme všetko až k Vám domov. Ak by ste mali ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať 🙂 Pekný deň

Zpět na „Mýdla a krémy na holení“