The Bluebeards Revenge Luxury Shaving Cream

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
Pedrosjan

The Bluebeards Revenge Luxury Shaving Cream

Příspěvek od Pedrosjan »

Již nějaký čas"pošilhávám" po tomto krému na holení-The Bluebeards Revenge Luxury Shaving Cream .Sice zatím mám mýdel,krémů habaděj,ale možná v budoucnu.. ;) Co jsem se díval na složení,vlastně jen hodnocení na ;) -http://www.codecheck.info/kosmetische_m ... _Cream.pro
tak se zdá být dobré,ale to určitě "vypídí"kolega Ludva "Wiking" :) ,kterého tímto snažně prosím zda by se nepokusil o minirecenzičku,ikdyž nevím zda někdo z členů má s tímto výrobkem zkušenost.. :shock: .Našel jsem toto-http://en.wikipedia.org/wiki/Disodium_EDTAZde i web.stránky výrobce-respkt.obchodu-http://www.bluebeards-revenge.co.uk/
Pár výrobků má v nabídce i známý internet.obchod :) -http://www.rasierladen.de/xanario_searc ... &x=13&y=14

Vlcak
Donátor

Re: The Bluebeards Revenge Luxury Shaving Cream

Příspěvek od Vlcak »

Tedy jednak ve mě nevyvolává důvěru ta lebka s hnáty na obalech a pak informace, že obsahuje jakýsi decelerine, který zpomaluje růst vousů. To mi zavání chemií a sebepoškozováním. Jen ať si vousy klidně rostou, však já je vždy s radostí oholím ;)
Naposledy upravil(a) Vlcak dne 28 lis 2012, 14:32, celkem upraveno 1 x.

Wiking

Příspěvek od Wiking »

Presne jak rika Vlcak.. 100% souhlas.
Tento produkt opravdu obsahuje nejakou latku, ktera zpusobuje pomalejsi rust vousu.
Nevim co je to za latku, jestli nejaky hormon nebo co.. :shock: :?
a kdyz nevim co to je, a vrtaji ve me pochybnosti, tak udelam co? Tak to nekoupim.. :lol:

To je muj nazor!

Pedrosjan

Příspěvek od Pedrosjan »

tak jestli je to takhle.... :? -tak pryč od toho.. 8-) ,zvlášť od kolegy Vlčáka je to jasné,vždyť o pomalém či rychlém růstu vousů musí něco vědět-vždyť je to vlkodlak... :lol:

ater

Příspěvek od ater »

Já ho mam a jsem s ním spokojený. Dobře změkčuje vousy, super lubrikace, ke kůži šetrný, příjemná vůně (modernější, přítelkyně vůni hodnotí jako nejlepší hned po Taylor of Old Bond Street Sensitive Skin). Konzistence krému je dost řídká (něco jako Barbus v tubě). Při porovnání s jinými produkty mi přijde o jen malinko hroší než Truefitt & Hill No. 10 (černá piksla, zelené písmo). No ale Kappus Nautik je rozhodně lepší. :)

Pokud jde o složení tak nejsem moc znalec. Krém používám sem tam (tak jednou do měsíce) a zpomalení růstu a nebo prořídnutí vousů nepozoruju. Zmíněné "látky" Decelerine jsem se taky obával tak jsem zjišťoval a je to jen obchodní značka pro směs extraktů z tropických rostlin + další přísady. Hlavní složkou by měl být palmojádrový olej, aloe vera a v menší míře exopolymer vylučovaný nějakou arktickou bakterií, exopolymer je biopolymer tj. přírodní produk chránicí bakterii vůči vnějšímu prostředí. Biopolymery působí protizánětlivě a zrychlují hojení malých ran. Viděl jsem je napsané i ve složení masti na exémy tak bych se jich nebál. Dál by v Decelerine měla být kyselina glyoxylová a ta vzniká hlavně při hnítí ovoce a používá se na výrobu přípravků pro odstraňování odumřelých buněk kůže, má i regenerační účinky.

Jinak mam i Bluebeards Revenge post shave balm a s tím jsem hodně spokojený. Používám ho častěji než krém na holení. Mam ho hlavně na zimu. Pokud používám klasickou vodu po holení (Diplomat nebo Proraso) a jdu po oholení na mráz tak mi vyschne dost kůže (v extrému se mi začne místy loupat), po tomhle jsem v pohodě. Občas ho použiju i bez holení. Je to čirý gel, rychle se vstřebá a není mastný.

Logo lebka + kosti nepůsobí seriózně, čekal bych takový symbol na jedu (na dobových pixlách Zyklonu B je obdoba, mimo jiné z mého pohledu hezčí :-) ). Podle mě je to snaha působit na mladší generace, mít nějaké logo působící drsně - říkající, že to je pro muže a né pro ženy. Na druhou stranu papírová krabička, ve které byl balzám po holení, nemá z vnitřní strany nudně prázdný papír, ale celkem chvályhodně je vnitřek celý potištěný informacemi o testikulární rakovině (nádory varlat) a informacemi o charitativní organizaci Orchid, která je zaměřená na prevenci a výzkum v oblasti léčby rakoviny penisu, varlat a prostaty. Tak možná lebka souvisí s rakovinou. :-)

mons

Příspěvek od mons »

ater píše:Logo lebka + kosti nepůsobí seriózně, čekal bych takový symbol na jedu (na dobových pixlách Zyklonu B je obdoba, mimo jiné z mého pohledu hezčí :-) ). Podle mě je to snaha působit na mladší generace, mít nějaké logo působící drsně - říkající, že to je pro muže a né pro ženy. Na druhou stranu papírová krabička, ve které byl balzám po holení, nemá z vnitřní strany nudně prázdný papír, ale celkem chvályhodně je vnitřek celý potištěný informacemi o testikulární rakovině (nádory varlat) a informacemi o charitativní organizaci Orchid, která je zaměřená na prevenci a výzkum v oblasti léčby rakoviny penisu, varlat a prostaty. Tak možná lebka souvisí s rakovinou. :-)
Logo lebka kosti na mne působí hrůzně při představě výrobku, který si dávám na tvář a ve spojení s uvedenou informací o
rakovině varlat a pod. ......... možná jsem malicherný, ale púsobí to na mne jako jed na krysy. Děkuji raději ne. :?

JohnMetsn

Příspěvek od JohnMetsn »

Myslim, ze tohle opravdu zalezi na generaci. Pro mne je lebka se skrizenymi hnaty symbolem pozdniho Rock 'n' Rollu, odporu proti spolecnosti a skupiny, na ktere jsem vyrustal. Tudiz na mne podobne baleni pusobi lakave, protoze je blizky "memu stylu". Spis jde o to, aby mi vyhovovalo take to, co je v tom baleni :)

Zpět na „Mýdla a krémy na holení“