Le Pére Lucien nature

Mýdla, krémy a vůbec prostředky ze kterých můžeme tvořiti mydlinky
PetrS
mentor

Re: Le Pére Lucien nature

Příspěvek od PetrS »

Vůně je to nádherná, bylinková a i po namydlení a opláchnutí zůstává stejná.
Oňuchávali jsem ji s Relkou, oba jsme se jeden na druhého usmívali a pokyvovali hlavou se slovy "to je ono - to je ono"...
Prostě příjemná čistá vůně plná čistoty a svěžesti.
8-)

relka
Donátor

Příspěvek od relka »

Je to tak. Na tváři jsem ho neměl, ale vůně, ta vůně. Jsou takové co vyvolávají představy, nebo vzpomínky. Tohle je jedna z těch co působí na mne.

badys

Příspěvek od badys »

pokud někoho toto mýdlo oslovilo a má rád vůni meruněk, tak upozorňuji, že shop gift&care má LE edici Le Pere Lucien Apricot. Já už ho mám na cestě :lol: a budu se o něj dělit se svou ženou, ale podělím se rád, žena mne tyto věci nikdy nevyčítá ani mne v nich neomezuje. V jiných shopech toto mýdlo bohužel asi nenajdete.

Bob76

Příspěvek od Bob76 »

Dej prosím celý link,nějak to nemůžu najít,díky.

badys

Příspěvek od badys »

Pokud si dáš zobrazit mýdla, tak sroluj dolů a je to předposlední mýdlo ;)

Jinak link přímo na mýdlo:
http://www.giftsandcare.com/en/shaving- ... 200ml.html

Oskar

Příspěvek od Oskar »

Dobrý den pánové, asi před měsícem jsem objednal mýdlo Le Pére Lucien ze Slovinska link zde:http://www.tvbshaving.com/index.php?rou ... rch=lucien
Mýdlo přišlo asi za 10 dní. Mám Natural a Cedre Patchouli a je to opravdu skvělé mýdlo, taktéž doporučuji e-shop TVBSHAVING, žádný problém jsem s nimi neměl a na meil reagovali okamžitě.
Holení zdar, Oskar

badys

Příspěvek od badys »

Tak s Le Pére Lucien Apricot mám už několik oholení a můžu říci, že to je mé nejlepší mýdlo co mám. Lehká velice příjemná vůně meruněk se líbila všem, kterým jsem dával přičichnout, pěna jako sen a pleť je po holení super.
Bohužel, tento koment je už trochu zbytečný, protože mýdlo bylo vyráběno jako LE edice a je už vyprodané, což trochu kazí moji radost z tohoto vynikajícího mýdla :cry:
Ale pokud náhodou na něj někdo někde narazíte, tak neváhejte, to mýdlo i vzhledem ke složení nemá moc konkurentů a já se tluču do hlavy, že jsem nekoupil tyglíky dva.

MartinB

Příspěvek od MartinB »

Hádejte co naskladnili na upravse?
Valil jsem bulvy...

Vinci

Příspěvek od Vinci »

To je vynikajúce, asi neodolám. Mal niekto z vás možnosť vyskúsať Cologne - Fougere? Je to môj kandidát spolu s Tradittionel.

Yaron

Příspěvek od Yaron »

Badysi, mas na svedomi dalsi me utraceni za mydla :) mydel na holeni mam na nekolik let dopredu, ale neodolal jsem a z upravse objednal mydlo Traditionnel, bez tygliku, tech mam doma dost :) az ho parkrat vyzkousim, dam vedet zkusenosti s timto mydlem. Tak tedy, dekuji :oops: :lol: