Fórum Břitva CZ & SK

Fórum pro chlapy holící se jediným ostřím
Poslední návštěva: 19 srp 2019, 07:27 Právě je 19 srp 2019, 07:27

Všechny časy jsou v UTC+02:00

[ 3 příspěvky ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: VPH Inspired by you
PříspěvekNapsal: 13 črc 2014, 14:57 

Pánové, chtěl bych upozornit ty z vás, kteří mají v dosahu některý z marketů řetězce Coop TERNO, že jsem tam narazil na poměrně široký sortiment oldschool kosmetiky WINDSOR/Barbus.
Krom Diplomata, Adama, Pitralonu a mýdla Barbus bych chtěl upozornit na vodu po holení INSPIRED, kterou speciálně pro COOP vyrábí pod touto značkou Alpa. Podle mého soudu se jedná o téměř identický výrobek jako ALPA 378, pouze bez zelenkavého zabarvení. V parfemaci necítím rozdíl. Balení 100ml, cena víc než příznivá.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Předmět příspěvku: Re: VPH Inspired by you
PříspěvekNapsal: 09 črc 2015, 19:09 

Dave píše:
Podle mého soudu se jedná o téměř identický výrobek jako ALPA 378, pouze bez zelenkavého zabarvení. V parfemaci necítím rozdíl. Balení 100ml, cena víc než příznivá.
Tak tak, tento bezbarvý klon legendární zelené klasiky používám velmi rád. Vůně této VPH je pro mě i mé okolí velmi příjemná a její cena je opravdu lidová (v místním velkoobchodu Jednoty 24,50 Kč/100 ml).

Mám rád tyto oldschool vůně a tak patří, spolu s Alpou 378 a Alpou Windsor, mezi mé nejoblíbenější VPH.

Předmět příspěvku: Re: VPH Inspired by you
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2019, 04:54 

Páni to zírám, aniž jsem ji doposud znal tak jsem ji včera objevil u nás v Jednotě na regálku, kde je pár položek pro panské holení.
Svěží fresch voda.
Fakt se blíží i pocitově klasice Alpa 378 , složení začíná stejně: 62% alkohol, Aqua, Glycerin, , Menthol, Parfurm atd.
--
Produkty Alpy mám také rád a používám 378, řady WINDSOR (vody, balzám, krém), Farao a Chypre, vždy hodně muziky za málo peněz (25 – 45 Kč).
Když proti tomu postavím řadu konkurence Nivea Men za 170 kč.. tak mám tak akorát zalepené prsty.
F

[ 3 příspěvky ] 

Všechny časy jsou v UTC+02:00