Skupinový nákup štetiek

... štětky, misky a jiné propriety...
lac1
Příspěvky: 42
Registrován: 10 lis 2010, 13:32

Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od lac1 »

Zdravím vospolok,

mam v pláne kúpiť novú štetku už dlhšiu dobu tak ma napadlo či by nemal niekto ďaľší tu z prítomných záujem.
Nakoľko je tento mesiac zľava na stránke www.shaving.ie -10% pri nákupe nad 25 Euro.
Nieje to veľa, ale teoreticky sa na tom ušetrí čo sa dá za dopravu a ešte pár drobných.
Chcel by som skúsiť nejakého premium diviaka od tradičnej Portugalskej značky Semogue a keby sa nás nazbieralo aspoň pár
bolo by to fajn. Akcia je platná do konca januára.Momentálne som v Brne tak by som to prípadne riešil všetko ja, balík by prišiel ku mne a potom by som
to rozposlal ak by teda bol záujem. Platba by bola pred odoslaním odo mňa prípadne na dobierku.
V prípade, keďže som tu relativne nový tak kľudne by to mohol zobrať na seba nejaký mentor ;).

Tak isto v blízkej dobe mám v pláne vyskúšať nejaké nové mydlo, aby som mohol striedať Cade.

Prajem pekný večer
Laci
Uživatelský avatar
gotreg
Příspěvky: 51
Registrován: 28 kvě 2010, 22:09
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od gotreg »

Člověče tohle bude telepatie, bo jsem na to včera koukal ....
God Shave the Queen
lac1
Příspěvky: 42
Registrován: 10 lis 2010, 13:32

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od lac1 »

;), takže ideš do toho ?

tuna na Leonovej stránke je trocha lepší popis : http://vintagescent.com/shaving-brushes ... =4a&page=1

mne sa celkom pozdáva 2000-tka a 830-tka.
Laci
Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 468
Registrován: 21 lis 2008, 16:38

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od Artifex »

Ani 2000 ani 830 nejsou jezevčice podle popisu
dagou1
Příspěvky: 40
Registrován: 28 čer 2010, 12:20

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od dagou1 »

Artifex píše:Ani 2000 ani 830 nejsou jezevčice podle popisu
Artifex: Podle všeho taky nechce jezevce, ale divoký prase. Diviak je divočák. Takže podle mě jak 830 tak 2000 jsou přesně to co chce...
Boar je divočák jako vyšitej. Proti gustu žádnej dišputát. Mám jednu takovou doma a příjemný to nejni a když to pustí chlup na ret, je to jeden z rychlejších způsobů jak si znovu prohlídnout snídani ve formě puzzle.
lac1
Příspěvky: 42
Registrován: 10 lis 2010, 13:32

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od lac1 »

Artiflex : ide mi práve o divočáka/prase, hodnotenia sú veľmi dobré dokonca pár užívateľov ohodnotili že sú lepšie než stredná trieda jazveca.
Majú tam aj jazvecov, tak keby niekto chcel jazveca neni problém ;).
Nehovorím že kto si má čo objednať, či už to bude holiaci strojček, žiletky, mydlo, aftershave alebo štetka.

edit:
Na fórach ako badgerandblade.com alebo straightrazorplace.com je plno recenzií na štetky od tejto značky.
Z jazveca si myslím, že by nebolo zle vyskúšať štetky New Forest. V porovnaní s tradičnými značkami ako Simpsons, Roney nie je ďaleko a pritom cena je minimálne trojnásobný rozdiel.

Laci
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od adrspach »

Taktez co jsem videl na fotkach uz pouzitych New Forest stetek tak urcite nevypadaly jako ty novy. Muj tip je, ze ty jezevci orisky asi nejsou vyrabene v GB, ale nekde jinde napr v jedne zname vychodni zemi.
Pokud se divocaka tyce. Jsou lide co ho vysoce ceni obvykle pri pouziti tvrdeho mydla.
lac1
Příspěvky: 42
Registrován: 10 lis 2010, 13:32

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od lac1 »

To ako to je s New Forest uplne neviem, skúsim to zistiť priamo u Fiďa. Ako hovoríš štetky z diviaka/divočáka sa používajú prevažne na mýdla, ale tak isto není problém s krémami.
HonzaS
Donátor
Příspěvky: 323
Registrován: 21 lis 2008, 21:27

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od HonzaS »

Přidal bych se s holícím krémem http://www.shaving.ie/products/Taylor-J ... -Skin.html . Barbucha se mi pomalu blíží ke konci, tak se dívám po nástupci.
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od PetrS »

Jsa zlákán pochvalným hodnocením kolegů,
tak i já se přidávám se svou objednávkou na jeden holicí krém http://www.shaving.ie/products/Taylor-J ... -Skin.html
Díky a zdravím, Petr.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
Odpovědět

Zpět na „Pomůcky k holení“