Skupinový nákup štetiek

... štětky, misky a jiné propriety...
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od adrspach »

Ten problem u Vulfixu? Pokud by se to stahovalo na to co jsem ja popsal o te tak to je podle myho stylem meho pouzivani (zneuzivani) spis nez necim jinym. Jinak Vulfix i Muhle vaze stejna fabrika.
Pokud si clovek procte ruzne linky tady na britve jak lidi nakupovali nove levne remeny ci britvy z UK tak zjisti, ze po tom co tyto veci meli prijit se uz zadny report o jejich kvalite neobjevil. Nevim proc. Mozna ze novi majitele nechteli priznat chybu ackoliv podobne chyby delame vsichni.
Zipíno
Příspěvky: 1005
Registrován: 23 bře 2009, 08:09
Bydliště: Velim

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od Zipíno »

Nevím, jestli bych šel do nákupu levné štětky, já sám používám tuhle: http://www.drevorezba.cz/detail.aspx?kategorie=4872 a nedám na ni dopustit. :P V tomto případě se totiž neznalý ježíšek dobře trefil. Mám jí už druhý rok a je opravdu vynikající. Za ty peníze rozhodně stojí!
671 grains of diplomacy-.50 BMG
adrspach
mentor
Příspěvky: 1772
Registrován: 05 pro 2008, 21:44

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od adrspach »

Tak to je zrovna stejna jak ta moje.
Uživatelský avatar
gotreg
Příspěvky: 51
Registrován: 28 kvě 2010, 22:09
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od gotreg »

pop101 píše:Zdravím Vás Gentlemani. 8-)
Myslím si,že kupovat štětku na holení,už stím že mi vydrží rok a půl,není dobrá strategie.Chápu sice výhody postupných koupí, se stále vyšší kvalitou vazby,ale zkuste Muhle a ono vás to přejde.No a problém vypadávání u Vulfixu,není to třeba technikou,nebo nešetrným zacházením?Sám jsem se o něj zajímal a připadal mi luxusní.
Mějte se fajn pop101.
¨

.... nerad ruším vášnivou diskusi o štětkách, ale teď jen nevím, jestli to myslíš vůči Muhle jako pochvalu či hanu (vzhledem k tomu, že poslední asi týden koukám na standardního pure/best/jezevce od muhleho, tak je to otázka takřka osudová)
God Shave the Queen
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od PetrS »

Na tuhle otázku se též zeptej dalšího uživatele nádherné Jezevčice Mühle - kolegy Radyxe.
Myslím, že svým hodnocením potvrdí jak je spokojený s užíváním její fajnovosti.
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
pop101
Příspěvky: 180
Registrován: 25 zář 2009, 12:52
Bydliště: prostějov

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od pop101 »

To Gotreg.
Já tedy na rady nikdy moc nedal,ale Muhle mi seděla do ruky i na tváři.Má rada je následující.Jelikož je koupě štětky o pocitech,nejlépe je navštívit třeba nožířství na Národní nebo i jinde,což pro Pražáka nebude problém.Ve výkladu obchodu mají asi tak dvacet typů.Paní ve kšeftě je už asi zvyklá na ledacos.Když jsem tam byl já,nechala mne kochat se nádherou asi čtvrthodinu.Deviza počínání je v tom, pořádně si štětky osahat.Výběr je velký,bohužel vyšší je i cenová kategorie.
Štětku Muhle bych doporučoval do rukou pokročilého Břitevníka,který její kvalitu náležitě ocení.Tím chci říct,že jako první bych koupil asi něco obyčejnějšího, aby se bylo na čem učit.No a člověk se neochudí o krásu přestupu k vyšší kvalitě.
Mějte se fajn pop101.
Uživatelský avatar
gotreg
Příspěvky: 51
Registrován: 28 kvě 2010, 22:09
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od gotreg »

Well, shodou okolností tento krám znám a v ruce jsem je měl, jen jsem z Tvéh příspvěvku netušil, jestil nedostanu informaci "po týdnu holení vypelichala, ztratila barvu a ještě se rozpadla" - což je pokus v sebelepším obchodě neproveditelný ...
Zvážím, jestli jsem za léta mokrého holení došel na vyšší level :-)
(nebýt mého špatného vyjadřování, neřeším to - jen jsem ženě řekl, že pod stromeček by mi ježíšek měl přinést štětku z rohu Můstku a Perlovky a ... dostal jsem kravatu)
God Shave the Queen
Uživatelský avatar
PetrS
mentor
Příspěvky: 4418
Registrován: 14 lis 2008, 19:29
Bydliště: Česká Lípa

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od PetrS »

Buď rád, že to nebyl "Nelson" dotažený do konce. :twisted:
8-)
Břitva je jako život - dokud máš pevnou ruku, nemusíš mít obavy.
pop101
Příspěvky: 180
Registrován: 25 zář 2009, 12:52
Bydliště: prostějov

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od pop101 »

Tak to je,no kravata není k zahození,ale silvertip to není. :lol: Přeju množství příjemných zážitků s Břitvou.Mějte se fajn pop101.
Uživatelský avatar
Radyx
admin
Příspěvky: 1078
Registrován: 21 lis 2008, 15:39
Bydliště: Praha

Re: Skupinový nákup štetiek

Příspěvek od Radyx »

Odkloním se od tématu skupinového nákupu a přidám komentář ke štětce Mühle. Mám ji rok a půl a nepoužívám ji výhradně, střídám ji s Tweezermanem (to pro vysvětlení zátěže). Nezaznamenal jsem s ní žádný problém jako je vypadávání chlupů, tak že s Mühle mám jenom nejlepší zkušenosti! Vždy když si chci udělat radost tak po ní sáhnu a pak ... 8-)
Odpovědět

Zpět na „Pomůcky k holení“